Star Wars TV

"The Star Wars Show" #36

YouTube

"The Star Wars Show" ma tym razem sporo wieści. Na dobry początek: dostaniemy nowy crossoverowy komiks pod tytułem "Screaming Citadel", który pożeni serie "Star Wars" i "Doctor Aphra". Jest też nowe Humble Bundle. Na Celebration pojawią się Felicity Jones, Ian McDiarmid i Jeremy Bulloch, a przedem mamy jeszcze wydarzenie znane jako Galactic Nights.

W kolejnej sekcji Pablo oprowadza nas po planie "Łotra" i pokazuje obcych - dzięki temu możemy się dowiedzieć, który z nich miał iPhone'a i kto krył się pod kostiumami. Andi rozmawia z Laurą Jane Grace, autorką i piosenkarką, która opowiada o dawnych zabawkach oraz o tym, jak pokazuje Star Wars córce. Potem dziennikarka wybiera się do skateparku, w którym prezentuje nam gwiezdne deskorolki.

Na koniec gospodarze programu przyznają, że zeszłotygodniowy hasztag #ShowUsYourSolo mógł nieść ze sobą dwuznaczne skojarzenia, ale za to fani mają naprawdę spore kolekcje z Hanem - nie pomijając oczywiście kostiumów, tatuaży i rysunków. A tym razem zadanie polega na powiedzeniu, który obcy jest naszym ulubionym. Hasztag to #StarWarsAlien.Tagi: Andi Gutierrez (98) Anthony Carboni (56) Celebration (339) Doctor Aphra (2016) (36) Felicity Jones (96) Ian McDiarmid (91) Jeremy Bulloch (26) Łotr 1 (397) Marvel Comics (314) Pablo Hidalgo (279) Star Wars (2015) (112) The Star Wars Show (93)

Komentarze (4)

GRINGER2001 tak to był sarkazm.;)

Juz wole jak zapraszaja Pablo albo Johna na te wywiady... ale ogolnie dobrze sie to oglada ;)

OK Wszystko fajnie . A i nedz123 jeśli to sarkazm to fajny :)

Fascynujące.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.