Star Wars TV

"The Star Wars Show" #37

YouTube

"The Star Wars Show" zaczyna od newsów z Celebration - na imprezie pojawią się Kathleen Kennedy i Rian Johnson, aby promować "Ostatniego Jedi". Panel odbędzie się 14 kwietnia. Na imprezie będzie można kupić ekskluzywną figurkę Luke'a stworzoną przez Hasbro z okazji 40-lecia "Nowej nadziei". Skoro o figurkach mowa, to Anthony zabiera nas na wycieczkę po kwaterze głównej Sideshow. Pablo zaś prezentuje aktorów drugo- i trzecioplanowych z "Łotra".

Andi rozmawia z Dhruvem Chanchanim, czyli Kitsterem. Rolę dostał, gdy ludzie z Lucasfilmu przyszli szukać młodych aktorów w jego szkole. Dali mu do przeczytania fragment scenariusza, w którym padało imię Anakina, a parę tygodni wcześniej przeczytał "Cienie Imperium", więc skojarzył, że ten film to "Gwiezdne Wojny". Na koniec dostaje unikatową figurkę swej postaci od Funko.

Okazuje się, że najsłynniejszym obcym wedle gospodarzy został Teek z "Bitwy o Endor". Ale równie często pojawiali się: Ahsoka Tano, Meebur Gascon i Bane Malar.Tagi: Andi Gutierrez (97) Anthony Carboni (55) Celebration (339) Epizod IV: Nowa nadzieja (565) Epizod VIII: Ostatni Jedi (367) Funko (23) Hasbro (548) Kathleen Kennedy (263) Łotr 1 (397) Pablo Hidalgo (279) Rian Johnson (199) Sideshow Collectibles (174) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (499) The Star Wars Show (92)

Komentarze (3)

Casting do R1 był udany.

Andi niezle promuje Kitstera! hahaha :D

Nawet mi się tego oglądać nie chce jak się popatrze na te ich miny.:P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.