Kolekcjonerstwo

Zapowiedzi od Gentle Giant

Gentle Giant

Dawno już nie pokazywaliśmy Wam zapowiedzi firmy Gentle Giant, czas więc to nadrobić. Kilka miesięcy temu firma pokazała figurki Rey i Kylo Rena (news), brakowało wtedy analogicznego gadżetu od nich poświęconego Finnowi. Pojawienie się go było jednak tylko kwestią czasu. Wykonana w tej samej skali (1:6) figurka Finna wejdzie do sprzedaży w trzecim kwartale bieżącego roku i będzie kosztowała 119,99$ (sklep.Z tej samej serii zobaczymy figurkę Shoretroopera z Łotra 1, nabyć ją będzie można za 120$ (sklep). Shoretrooper trafi do sprzedaży również w formie popiersia wykonanego w skali 1:6 za 80$ (sklep).Kolejną figurką z pierwszego spin-offa, która trafi do sprzedaży w drugim kwartale będzie Death Trooper. Wykonany w skali 1:8 będzie mierzył wraz z podstawką ponad 26 cm wysokości. Koszt tego gadżetu to 159,99$ (sklep).Tagi: Gentle Giant (148)

Komentarze (9)

Nie no szturmowca śmierci muszę przygarnąć patrzcie no tylko jaki on samotny.:P
Co do popiersi nie mam bladego pojęcia po co oni to robią jak to jest po prostu szkaradne i każda figurka wygląda jakby przeżyła bliskie spotkanie z siekierką czy cyrkulatką albo w śniegu była czy w moim przypadku stała w bagnie po pas.:/ Chyba, że wydadzą nogi co może ciekawie wyglądać już widzę te kombinacje w internecie nogi ustawione na nogach.:P

Gdybym nie miał Yogurcie gór, to by dół wyglądał... Nom nie wim.

Gapcio - Same?

A już za parę lat będzie można kupić sobie nóżki. Ach, co to będzie za zabawa, gdy połączymy połówki np. Rey i Finna. ~:)
PS. @ES: me too [2]

Figurkę Death Troopera chętnie bym przygarnął.

Jako przycisk do papieru popiersia są całkiem dobre.

Z popiersiami mam to samo, co z funko i innymi bobbleheadami - po co to komu? nie rozumiem, przecież to jest takie blee.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.