Fandom

Następne Celebration dopiero w 2019Jeszcze nie rozpoczęło się Celebration w Orlando, do konwentu zostało jeszcze 34 dni, tymczasem ReedPop już zapowiedział kolejną edycję. Tym razem odbędzie się ona w roku 2019, czyli mamy rok przerwy. Na razie zapowiedziano tylko tyle, reszty pewnie dowiemy się na Celebration. Wtedy pewnie ogłoszą dokładną datę i miejscówkę.

Przyczyn pewnie jest kilka. Na pewno z jednej strony potrzeba czasu na przygotowanie takiego wydarzenia, z drugiej następuje też pewne zmęczenie materiału i powtarzalność. Istotna jest też majowa premiera filmu o Hanie i to, że zapewne jego promocja rozpocznie się na D23 Expo w tym roku. Zatem zobaczymy, czy Celebration w 2019 będzie promować bardziej IX Epizod, czy może Star Wars Land, który wtedy zostanie otworzony. To by sugerowało możliwe lokacje. Albo Anaheim, albo znów Orlando.

O samym Celebration w Orlando wiemy na razie niewiele. Wśród gości na pewno pojawią się Doug Chiang i Dave Filoni, a także Pablo Hidalgo, Gus Lopez i Steven Sansweet.

Konwent rozpocznie się 13 kwietnia panelem z okazji 40-lecia „Nowej nadziei” z Kathleen Kennedy.
14 kwietnia odbędzie się panel o The Last Jedi z Rianem Johnsonem i Kathleen Kennedy a także ich gośćmi.

Ciekawiej wygląda lista aktorów, którzy będą oferować swoje autografy. Zobaczymy tam między innymi Felicity Jones, Iana McDiarmida, Alana Tudyka, Billy’ego Dee Williamsa czy Jimmy’ego Vee.Tagi: Alan Tudyk (54) Billy Dee Williams (114) Celebration (406) D23 Expo (75) Dave Filoni (426) Doug Chiang (77) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (291) Epizod VIII: Ostatni Jedi (473) Felicity Jones (103) Gus Lopez (8) Ian McDiarmid (109) Kathleen Kennedy (333) Pablo Hidalgo (303) Rian Johnson (277) Star Wars: Galaxy’s Edge (Star Wars Land) (69) Steve Sansweet (124)

Komentarze (10)

@Shedao - miałem jechać, ale okazało się że musze lecieć gdzie indziej... smuteczek.

HAL 9000 miał, ale powiedziałabym, że raczej zły choć TCW było bardzo dobre to co on zrobił jak miał samowolke z rebelsami? Tam w sumie nie czuć tego, że to jest coś ze SW choć w sezonie 3 trafiają się sceny gdzie czuć SW.:P

Najważniejsze, że Filoni będzie. Facet miał duży wpływ na rozwój SW :)

Jedzie ktoś od nas?

#teamfelicity

Buuu.. myslalem ze wroca w 2018 do Europy :(

W R1 w ogóle nie brakowało mi Imperatora. :) A nawet cieszyłem się, że był wyłącznie wspomniany - zupełnie tak, jak w ANH.

Mnie również i po cichu liczę, że się pojawi jak nie w którymś Epizodzie, to w spin-offie. W "Łotrze 1" brakowało mi Imperatora, mimo wszystko. :p

Zmęczenie materiału, jak to trafnie ujęto w newsie, mogłoby mieć na tego typu wydarzenie negatywny wpływ. [2]

Swoją drogą ciekawi mnie obecność chociażby McDiarmida.

W sumie to dobrze. Zmęczenie materiału, jak to trafnie ujęto w newsie, mogłoby mieć na tego typu wydarzenie negatywny wpływ.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.