Humor

Star Wars na wesoło -część LVIIIWitajcie w kolejnej odsłonie wesołych obrazków ze świata Gwiezdnych Wojen. Za oknem coraz cieplej, zbliża się wiosna, więc humory pewnie i tak wam dopisują, ale mimo wszystko postaramy się je jeszcze poprawić za pomocą memów, które znaleźliśmy dla was w sieci. Jak zwykle zapraszamy do oglądania i życzymy dobrej zabawy.Tagi: inspiracje (155)

Komentarze (18)

Stary kanon byłby jeszcze lepszy gdyby nie Yuuzhanie. Niestety autorzy książek uczynili ich zbyt potężnymi i zmarnowali wysiłek włożony w odbudowę Republiki. Wkurzające było to że zbyt łatwo udało się im podbić niemal całą Galaktykę i że nasi bohaterowie tak kiepsko sobie z nimi radzili.

ten z Chewiem trafiony w dychę :)

obrazek z freskami bardzo trafny xDD

Masakra...ten zepsuty fresk. :( Z czym mi się to kojarzy w kontekście SW? Lucas jest Martinezem, Abrams tą babcią którą "ktoś" natchnął, ale z pewnością nie był to Bóg ;).

Z tego co słyszałem to była starsza pani która przeprowadziła "renowację" na własną rękę;)

@Aifoz90 Był taki obraz Jezusa i mieli go odnowić, przyszedl koles i namalował to po prawej. Czyli zniszczył. Niekórzy fani (fanatycy) uważają że Disney zepsuł sw, juz na starcie sa przekonani że nowy kanon gorszy choć ledwo sie zaczal xd

A właśnie mam przyjaciółkę, która zaczęła SW i czuję się właśnie tak :)

Bardzo dobre więcej proszę.:P

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi kanonami ?

Przyznaję, że całkiem zabawne :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.