Łotr 1

Gareth Edwards o wyciętych scenach na Blu-rayu

W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o zapowiedzi wydania na blu-ray i dvd "Łotra 1" (news). Zastanawiające w opisie wydania było to, że wśród znajdujących się na nim dodatków nie ma żadnych scen wyciętych. Niedawno zapytany o tę sprawę został sam Gareth Edwards, reżyser filmu. Wg niego "Nie ma ani jednej całej sceny, którą można byłoby wydać na Blu-rayu. Istnieją drobne fragmenty, które zostały wycięte podczas postprodukcji, ale nie są one scenami. To bardziej są momenty lub pojedyncze ujęcia. Niemożliwe więc było dodanie sceny, stąd decyzja o ich braku.". Edwards wypowiedział się również na temat alternatywnego zakończenia bitwy o Scarif, które nakręcono. Efekty specjalne do niego nie zostały ukończone, w związku z czym nie było końcowego materiału, który można by jako bonus dodać do wydania.

Musimy pogodzić się z faktem, że scen wyciętych/nieukończonych nie obejrzymy przynajmniej na razie. Znając jednak politykę wydawniczą, nie jest wykluczone, że pomimo tych zapewnień za jakiś czas nie wyjdzie wydanie je zawierające.Tagi: Blu-ray (191) Gareth Edwards (149)

Komentarze (12)

Czekam na Blu-ray, ale czuję że dodatki będą biedne jak w TFA.
Dużo fajnych niewykorzystanych ujęć jest w zwiastunach, ale nie ma co liczyć że zwiastuny będą na BD (zwiastuny na płytach to była kiedyś norma).

Oszukali cię, po co ci Różowy Jeden? Gdyby to był Młyn, to może, ale tak?

Nie wierzę, że było za mało materiału. Takiego Avatara to Cameron dał godzinę (!!!) surowego materiału w dodatkach. Na pewno by coś znaleźli, tylko wiadomo - wrzuci się na kolejne super hiper wydania by więcej kasy natrzepać na fanach.

No i co z tego, że nie orobione. Według mnie to ich tłumaczenie jest na zasadzie nie, bo nie, a przecież dobrze wiedzą, że choćby i to byłaby scena tylko nagrana to i tak większość fanów by to obejrzała.
I uprzedzając kolejne komentarze nie mówie, że wycięte sceny mają być na płycie, ale jakby wrzucili do internetu to co by się im stało?
Sceny pewnie i tak zobaczymy, ale za rok dwa, bo wtedy mysza więcej $$$ dostanie.

Może to i dobrze. Bo z TFA obiecano 24 minuty usuniętych scen a dostało się jakieś niedoróbki. Poza tym Lotr chyba nie jest jakoś gorszy przez brak tych scen. Nie ma chwytu na kasę.

@Shedao
Znaczy Gerrery?

sex scena Jyn i tego głównego rebelianta jako bonus i kupuję wydanie BD!

Taaa,
myślę, że najpóźniej w listopadzie jednak okaże się, że coś tam ciekawego i wyjątkowego odkopali :P

Popieram, a takie sceny byłyby gratką dla fanów filmu i nie tylko - w końcu jeśli rzeczywiście większość bohaterów miała przeżyć, a dokrętki były poważniejsze (na co wiele wskazuje), to w usuniętych scenach mielibyśmy dość materiału na alternatywną wersję "Łotra 1", którą możnaby sobie obejrzeć po ponownym seansie pierwszego spin-offa. ;p

Nic dziwnego. Zobaczylibyśmy na własne oczy, że większość bohaterów miała film przeżyć, a dokrętki nie były tylko "kosmetycznymi". Więc wyciętych scen oficjalnie - nie ma.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.