Świat Filmu

Piękna i Power Ranger...

Do naszych kin wchodzi dziś film „Piękna i Bestia” (Beauty and the Beast) Billa Condona. To oczywiście aktorski remake baśni Disneya z 1991. Nowa wersja więcej właśnie ma wspólnego z poprzednią Disneyowską adaptacją, niż oryginałem. W Polsce film wchodzi głównie z dubbingiem, ale jest też kilka kopii z napisami. Może warto się wybrać, gdyż Ewan McGregor podkłada głos świecznikowi. W filmie występują (lub podkładają głos): Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Ian McKellen, Emma Thompson i Stanley Tucci.

To klasyczna baśń o miłości, między młodą i piękną kobietą, oraz zaklętym w odrażającego potwora księciem…Za tydzień za to wejdzie do kin film „Power Rangers” Deana Israelite. Jedną z producentek filmu jest Allison Shearmur („Łotr 1”, film o Hanie Solo). Występują: Dacre Montgomery , Naomi Scott , RJ Cyler, Ludi Lin, Becky G. oraz Elizabeth Banks i Bryan Cranston .

Jest to nowa, kinowa wersja popularnego serialu telewizyjnego. Grupa nastolatków zdobywa supermoce i musi ratować świat…Tagi: Allison Shearmur (19) Ewan McGregor (417)

Komentarze (9)

Piękna i Bestia jest tak bardzo musicalowa , warto dla samych orkiestracji <3. A na Power Rangers czekam.

ZABIĆ BESTIĘ!!!

"Piękna i Bestia"... wolę ją jako sławną disneyowską kreskówkę albo niemieckojęzyczną filmową adaptację z 2012 roku. Na ten najnowszy film się nie wybieram, chociaż po zobaczeniu pierwszych trailerów byłem raczej pozytywnie nastawiony. ;p

@nedz123 spotkałem się kilka lat temu z dość osobliwą interpretacją tej bajki, a konkretnie jej morału. To co przeczytałem sprowadzało się do tego, że: nie ważne czy jesteś futrzastym ogromnym stworem z kopytami - jak masz bogactwo i zamek na wyłączność ze służbą to możesz robić rzeczy niemożliwe. ;p Przyznasz, że ciekawe spojrzenie na morał "Pięknej i Bestii". xD

Na Power Rangers oczywiście czekam! Najbardziej oczekiwany film roku

"Ziarno prawdy" by nakręcili...

Od zawsze podobało mi się nazwisko tego szanownego reżysera. :D

Taa... nie ma to jak piękna różowa durna bajeczka dla dzieci pieprząca ze świat jest różowy i zawsze dobro i miłośc zwycięża bla bal bla bla już bardziej prawdziwe treści miały szwabskie szczekanki albo gadzinówki.

Pójdę na oba, niech no tylko pozbędę się gorączki i kaszlu :P

"To wojownicy Mocy" Ok........ ABRAMS WYŁAŹ! Wiem, że maczałeś tam swoje paluchy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.