Star Wars TV

Nowy serial animowany będzie crossoverem? [Prima Aprilis]

Twitter

Wszystko zaczęło się od tweeta scenarzystki Jennifer Muro, potem było półoficjalne potwierdzenie od Bena Sherwooda, prezesa stacji ABC, a wreszcie dowiedzieliśmy się, że Lucasfilm ma wakaty dla animatorów - nowy serial animowany powstaje, choć na razie jest w powijakach. A wczoraj mogliśmy przeczytać, że seriale zajmują ważne miejsce w przyszłych planach Lucasfilmu. Ale na co konkretnie mamy się szykować?

Wygląda na to, że czekają nas duże zmiany. Taki wniosek można wysnuć z tweeta Dave'a Filoniego, który został zamieszczony wczoraj, lecz został usunięty przez autora (pamiętajmy jednak, że w Internecie nic nie ginie). Producent zaprasza w nim na Celebration i obiecuje, że ekipa pokaże coś więcej, niż tylko zajawkę czwartego sezonu "Rebeliantów". I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dodał hasztagu #MarvelUniverse, którym oznacza się newsy i wpisy o filmach oraz komiksach o przygodach Avengersów, Strażników Galaktyki i innych bohaterów największego wydawcy komiksowego na świecie.Czy to może oznaczać, że Disney wziął sobie na poważnie słowa Stana Lee, który rok temu mówił, że chętnie zobaczyłby crossover Star Wars i Marvela? Nie zapominajmy, że już jeden powstał - "Fineasz i Ferb Star Wars", który opowiada gwiezdnowojenną wersję przygód dwóch chłopców z popularnego serialu Disney Channel. Pozostaje pytanie w jakim okresie historycznym SW mógłby się dziać (Lee sugerował Luke'a-Mściciela) i czy w ogóle taki twór byłby kanoniczny. Przekonamy się już za dwa tygodnie.

UPDATE - PRIMA APRILIS!

No dobrze, może ta część z Marvelem była primaaprilisowym żartem, ale faktem jest, że nowy serial powstaje. Niektórzy wieszczą już rychły koniec "Rebeliantów", a i wyżej wymienione dowody świadczą o tym, że wkrótce zobaczymy nowy tytuł. Jeśli sezon czwarty "Rebels" miałby być ostatnim, to Celebration byłoby dobrą okazją, aby zapowiedzieć co dalej w trawie piszczy. A może firma zostawi to na inny konwent, zwłaszcza, że kolejna tego typu impreza dopiero za dwa lata.Tagi: Celebration (339) Dave Filoni (362) Marvel Comics (312) Nowy serial animowany (12) Prima Aprilis (44) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (499)

Komentarze (11)

A JA SIĘ JUŻ WYSTRASZYŁEM ŻE TO PRAWDA...

Crossover Star Wars i Marvela?
Świetny pomysł, może to uratuje serię przed zapomnieniem/upadkiem.

Świetnie:D jak wierzyć kapelusznikowi będziemy mieć zajawkę 4 sezonu rebelsów. Oby był lepszy niż 3 coć 3 też był niczego sobie.:P

Haha strasznie śmieszne.

Planowana jest walka Spider-Man vs Jar Jar, ale ciii!

Dziś nawet nie ma co czytać newsów

Ja jestem jak najbardziej za, kochani. Marzy mi się crossover Ant-Mana i trylogii Mroczne Gniazdo, szkoda, że już niekanonicznej. :(((

Prima Aprilis. :DDD

Mam rozumieć, że "Fineasz i Ferb Star Wars" jest kanoniczne? :>

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.