Fandom

Gwiazdy Star Wars na czerwonym dywanie [Update]

przepastny internetOd dłuższego czasu do redakcji Bastionu napływają sugestie i pytania, z których jasno wynika, że wielu naszym czytelnikom brakuje informacji wiążących świat Gwiezdnych Wojen z szeroko pojmowanymi zagadnieniami spod szyldu "moda i uroda". Newsy poświęcone tej dziedzinie pojawiały się w przeszłości na Bastionie, jednak często w większych odstępach czasu. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw prośbom naszych użytkowników i zaczynamy bardziej regularną serię newsów poświęconych tej tematyce. Począwszy od ubrań, poprzez rady dotyczące makijażu, a kończąc na podpatrywaniu stylu gwiazd Star Wars - wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie od dziś na Bastionie! Serię tych newsów zbierzemy pod wspólnym tytułem "Buduar Amidali". Jeśli nowa seria spotka się z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym przyjęciem redakcja Bastionu nie wyklucza utworzenia nowego działu poświęconego tej tematyce.

UPDATE - PRIMA APRILIS!
Na chwilę obecną nie ma w planach regularnej serii o "modzie i urodzie", ani tym bardziej nowego działu poświęconego tej tematyce. Nie oznacza to jednak, że newsy tego typu nie będą się nadal pojawiać na Bastionie.

Zapraszamy do zamieszczonego poniżej przeglądu kreacji, w jakich wystąpiły na czerwonym dywanie aktorki Gwiezdnych Wojen (i Mark Hamill). Wszystkie prezentowane stylizacje pochodzą z okresu 2015 - 2017. Która z kreacji podoba się Wam najbardziej? Jak oceniacie ciążowe suknie na czerwony dywan Keiry i Natalie? Czy lepiej wypadły bardziej klasyczne kreacje czy te mniej? Koniecznie napiszcie w komentarzach.Tagi: Buduar Amidali (5) Carrie Fisher (280) Daisy Ridley (168) Felicity Jones (96) Gwendoline Christie (52) Lupita Nyong`o (74) Mark Hamill (278) Natalie Portman (353) Ubrania (74)

Komentarze (14)

Mark faktycznie świetnie wygląda i nie mogłam się powstrzymać przed dodaniem go do zestawienia :]
Jeśli chodzi o panie, to jak tak grzebałam w necie, to doszłam do wniosku, że najwięcej ciekawych stylizacji ma chyba Lupita. Choć z tych tutaj to chyba najbardziej podoba mi się czarno-fioletowa suknia Daisy.

Świetny pomysł na cykl :)
Najbardziej podobają mi się sukienki Felicity i Lupity. Ciążowa fioletowa Keiry bardzo ładna. Klasyczne kroje Gwendoline też fajne. Suknie Natalie i Daisy mi się nie podobają. Daisy ma za to świetną figurę.

Mark Hamill wygląda najlepiej

Pierwsze zdjęcie... Tak dziwnie myśleć, że za 11 dni celebration a Carie nie będzie.:(:(:(

Nareszcie.
Wyrażam zadowolenie w imieniu klubu "MINI-MAX".
Na zdjęciach członkowie klubu - "łamią serca i konwenanse".

Już zapomniałem jaka Daisy jest fajna, aż se jej insta odpaliłem. xD

Hamill ma fajny szalik. W ogóle świetna stylówa. [2]

Prima Aprilis, nie ma takich gwiazd i nie ma takich sukni.

Natalie!!! <3

Czy Dołeczki Daisy (TM) mają już swój oficjalny fanklub?

Lubsok, jak ksiądz przy spowiedzi. :D

Daisy zawsze perfekcyjnie <3_<3

Hamill ma fajny szalik. W ogóle świetna stylówa.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.