Różne

Fryzury prosto z Gwiezdnych Wojen

YouTube, przepastny internet

Gwiezdne Wojny inspirują na wiele sposobów. W tym newsie przyjrzymy się wpływom jakie odległa galaktyka i jej mieszkańcy mają na fryzury obywateli Ziemi. W świecie Gwiezdnych Wojen wymyślne, misternie ułożone fryzury wydają się być normą, zwłaszcza w przypadku pań. Począwszy od księżniczki Leii, a kończąc na złomiarce Rey, większość kobiet ze świata Star Wars może pochwalić się czymś bardziej wymyślnym niż zwykły kucyk. Część z tych uczesań wymaga doczepiania dodatkowych włosów lub różnych dodatków, ale jak udowadniają niektóre fanki, wiele można odtworzyć w naszych ziemskich warunkach, bez pomocy droida z fryzjerskim oprogramowaniem. Poniżej przedstawiamy instruktażowe filmiki ze wskazówkami jak, krok po kroku, odtworzyć na swojej głowie odrobinę Gwiezdnych Wojen. Jest to oczywiście tylko kilka wybranych uczesań i instrukcji, zainteresowanych zachęcamy do dalszych poszukiwań. Jak widać na poniższym zdjęciu Ashley Eckstein, nie tylko szeregowi fani sięgają po takie inspiracje.

Warto zaznaczyć, że fryzjerskie gwiezdnowojenne stylizacje nie ograniczają się tylko do odwzorowywania fryzur poszczególnych postaci.


Poniżej obiecane filmiki. Autorka ostatniego zamieszczonego tutoriala ma wiele innych uczesań z Gwiezdnych Wojen na swoim koncie. Zapraszamy do odwiedzenia jej profilu.
Tagi: Ashley Eckstein (105) Buduar Amidali (5) YouTube (126)

Komentarze (9)

Cóż, może być przydatne. Ale, jak już 2 osoby powiedziały, to z Bobą to masakra. :)

@HAL 9000, nie chce myślec jak by moja fryzura wygladała po użyciu działa jonowego :), bardzo bym się obawiała o pozycję swojej głowy ...

Za dużo zachodu na niektóre z tych uczesań [2]. Frotka, bandana i fertig. ~:)

Joylinda_Hawks pisze - suszarka z joznizacją
Fan Star Wars myśli - działo jonowe

Za dużo zachodu na niektóre z tych uczesań, w większości praktykuje hiszpański koczek, po którejś zaświaty umfeyzjera straciłam ok 1/3 swoich włosów. Ale uczesanie teraz zajmuje mniej czasu (plus dobre kosmetyki i świetna suszarka z joznizacją)

to z bobą to totalne przegięcie

Rzadko mam czas i chęci (nie mówiąc o umiejętnościach :P) na coś więcej niż kucyk czy warkocz, ale w sumie szkoda. Najbliżej mi do rozczochranej i niewymagającej fryzury Jyn ;P

To z Bobą.:P Przegięcie.:P

Boba i Anya.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.