Star Wars TV

Gwiezdne Wojny na Netflixie

Netflix Polska


Jeszcze przed premierą "Przebudzenia Mocy" informowaliśmy o tym, gdzie Epizod VII może trafić jeśli chodzi o platformę streamingową. Początkowo w naszym kraju film można było oglądać dzięki platformie HBO Go, który ostatnio jednak zniknął z oferty. Stało się z powodu Netflixa, który wprowadził 1 kwietnia do swojej oferty filmy z oferty Disneya, z którym to podpisał umowę na wyłączność 1 stycznia 2016. Poniżej prezentujemy filmy (mniej lub bardziej) związane z Gwiezdnymi Wojnami, które można znaleźć w polskiej ofercie Netflixa.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
Gdy ciemna strona znów uzyskuje przewagę, Moc objawia się w Rey – osieroconej dziewczynie, która z pomocą droida udaje się na poszukiwania legendarnego Luke’a Skywalkera.
Dźwięk: polski, angielski
Napisy: polskie
Czas trwania: 138 minut


I Am Your Father (film dokumentalny)
Film przedstawia pechową historię Davida Prowse’a, mało znanego angielskiego aktora, który grał zamaskowanego Dartha Vadera w oryginalnej trylogii „Gwiezdnych wojen”.
Dźwięk: angielski
Napisy: polskie, niemieckie, angielskie
Czas trwania: 81 minut


Jedi Junior High (film dokumentalny)
Oto gimnazjaliści tworzący musical na podstawie części „Imperium kontratakuje”, czyli urocza historia o trudach dojrzewania i rodzących się talentach.
Dźwięk: angielski
Napisy: polskie, niemieckie, angielskie
Czas trwania: 74 minutyTagi: dokument (48) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (736) I Am Your Father (film dokumentalny) (1) Jedi Junior High (film dokumentalny) (1) Netflix (33)

Komentarze (16)

Skoro jest musical to ja czekam jeszcze na Star Wars XXX Parody ;).

To było nieuniknione.

AW YIS. Mam nadzieję, że wrzucą wszystkie StarWarsy na polskiego Netflixa, bo płyty służą do stania na półce, a nie do kręcenia się w napędach. :P

Dobrze że przynajmniej z czymś ruszyli, mam nadzieję że z upływem czasu będą dodawali nowe pozycje, tak czy inaczej taka wiadomość cieszy 😁

Finster, no niestety nie ma. Ogólnie Netflix w PL jest dużo bardziej ubogi od amerykańskiej wersji, ale i tak jest co oglądać - bo baza filmów/seriali jest regularnie powiększana. Także wciąż warto go mieć :)

Niemniej mój pierwszy miesiąc z Netflixem amerykańskim to była rewelacja, "wszystko w nim było", a wersję językową polską (napisy/lektor) można było sobie swobodnie ustawiać. No, ale koledze nie udało się drugi raz kupić mi konta na ebay`u, więc ogarnąłem zwykłe polskie konto... no i dupa :( ani 1/4 zawartości wersji amerykańskiej jest dostępna. Niemniej nie narzekam - Netflix plus karta Unlimited do Cinema City tak mnie ustawiły że stanowczo brakuje mi czasu by to wszystko oglądać, zwłaszcza że jednak częściej jestem w kinie niż oglądam coś na Netflixie. Inna sprawa że z Netflixa korzystają też inni domownicy także nawet ta uboga wersja się opłaca :)

Patrząc na seriale netfliksa z marvela to ja podziękuje .

Qel - to na polskim nie ma? To już rozumiem te żądania serialu.

Przecież jest dostępny serial O.o

Za serial by się lepiej wzięli. [4] Otóż to!

Na razie nie jest to oferta dla której warto byłoby choćby zarejestrować się... za mało treści - TFA mam u siebie.
I nie będzie warto dopóki nie wrzucą serialu/i [3]

Za serial by się lepiej wzięli. [2]:P

@pork2 mądrze pan gadasz.

Czekam na pełne TCW dostępne w polskim Netflixie :)

Za serial by się lepiej wzięli.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.