Łotr 1

Premiera „Łotra 1” na DVD/BD w USAZgodnie z zapowiedziami dziś w Stanach „Łotr 1” debiutuje na DVD i Blu-ray. Dostępny jest już także w serwisach streamingowych. Pojawił się już klip promujący.U nas jeszcze w ramach promocji Multikina można oglądać „Łotra” na dużym ekranie. Polskie wydanie pojawi się 26 kwietnia, po szczegóły zapraszamy tutaj.Tagi: Blu-ray (185) DVD (513) Łotr 1 (393)

Komentarze (16)

Nie było mnie w sumie 10 dni. I wchodzę w kilka newsów a tu nedz123 nie dość że z błędami pisze. To w każdym newsie oczywiście nic nie wnoszący post. Ehh naprawdę może by tak moim zdaniem miesiąc przerwy dla nedz123? Bo odechciewa czytać się newsy z jego powodu :(

Fajny klip.

Luke S nie zamierzam inwestować.;) Są o wiele ciekawsze rzeczy niż słowniki.:P

Trudno zaprzeczyć, że TFA jest w pewnej mierze kopią ANH... Każdy kto twierdzi, że nie jest, albo nie jest w stanie krytycznie spojrzeć na ten film, albo zwyczajnie nie potrafi dostrzec zastosowanej kalki. Tym, którym TFA się podoba krzyż na drogę, bo każdy przecież może lubić i podziwiać co tam sobie chce. Ja uważam, że R1 jest filmem bardziej solidnym, więcej wnoszącym do świata GW i pomimo mankamentów (też ma pewne elementy skopiowane z innych filmów) to dość sprawnie raczy fanów smaczkami, na które czekali. Dla mnie TFA do momentu spotkania z Hanem Solo i Chewiem trzyma poziom, ale później leci z górki... Siłą oryginalnej trylogii były postaci. Charaktertstyczne, dynamiczne, miodne. Niestety, TFA nie daje rady. Główni "źli" nawet nie budzą grozy. Muzyka też pozostawia sporo do życzenia i tu na pewno R1 przewyższa TFA o całą długość.

Szkoda kasy, jest wiele lepszych filmów do kupienia :)

Film świetny i śliczny jak zwykle, barddzo fajne menu, gdzie mamy prezentację po kolei głównych dramatis personae - prześwitujace zdjecie na tle niebieskich planów DS z "wyskakujacym" opisem w aurebeshu + krótka secnka. Mała rzecz, a cieszy.

@nedz123

Kiedy w końcu zainwestujesz w słownik?

Bohaterowie w TWA. I? I już.*

*) Kontekst z "Wielkiej majówki", kto nie widział, niech płacze. ~:P

w ANH, to dopiero bohaterowie są z d... wzięci. :))))

Dobra, czas pojechać odebrać preorderowaego steelbooka.

TFA to jednym prostym słowem jedno wielkie holerstwo i zrzynka z ANH. A zainteresować mnie nie potrafiło wcale tylko na początku za pierwszym razem. Więc krótko i na temat AOTC było L E P S Z E niż to coś.

A do tych co twierdza, że bohaterowie w RO się z d*py wzięli to RO było wolnym filmem w świecie SW, a nie trylogią za to w TFA to się dopiero bohaterowie niewiadomo skąd wytrzaśli i żadnych ale.. to dopiero początek trylogii bla bla bla tylko prosto z mostu TFA to badziew i beznadziejnie zrobiona zrzynka z ANH.

Gwiezdne wojny nie mają żadnych bohaterów

ANH miało bohaterów *

TFA miało bohaterów, Rouue One, niestety ich nie posiada.

Już dawno wyszło :D

Ja raz w Hong Kongu, dwa razy w Szanghaju. Zdecydowanie lepszy film od TFA. ZDECYDOWANIE lepszy.

No pacz, a ja już 3 razy widziałem. :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.