Star Wars TV

"The Star Wars Show" #44

YouTube

"The Star Wars Show" przypomina news sprzed paru dni: na Celebration zobaczymy Haydena Christensena wśród innych gwiazd Sagi na panelu upamiętniającym czterdziestolecie SW. Oficjalna dostała nominację do trzech nagród Webbys za najlepszą stronę internetową, "Freemakerowie" wracają z drugim sezonem, a aplikacja SW ma teraz K2-SO w sekcji AR - aby go zobaczyć, trzeba zeskanować plakaty lub płyty z "Przebudzenia Mocy" tudzież "Łotra".

Doug Chiang opowiada o procesie tworzenia zamku Vadera. Choć pomysł ten wystąpił pierwotnie przy okazji tworzenia oryginalnej trylogii, to Ralph McQuarrie nigdy nie zaprojektował jego wnętrza. Stworzył jednak symbol Dartha - czerwony trójkąt, co wykorzystali twórcy pierwszego spinoffa. A podnoszące się wrota w scenie przybycia Krennica wyglądają jak "usta" Vadera. Lord pojawia się najpierw jako cień, co jest aluzją do pierwszego "Indiany Jonesa". Ekipa ma mapę przedstawiającą cały rozkład pomieszczeń w budynku i Chiang ma nadzieję, że jeszcze będą mieli szansę to pokazać.

Andi przeprowadza rozmowę z Chrisem Conleyem, graczem w football i twórcą fanfilmów SW (między innymi "Retribution"). Potem możemy obejrzeć reportaż ze zmagań quizowych (pytania napisane przez Pabla, dlatego poziom był wysoki, acz starwarsowe było tylko jedno), które przeprowadzono w celach charytatywnych. Na koniec możecie zobaczyć jakie wpadki i śmieszne momenty z Sagi wybrali twórcy programu.Tagi: Doug Chiang (59) Hayden Christensen (199) LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów (45) Łotr 1 (397) Ralph McQuarrie (93) The Star Wars Show (92)

Komentarze (17)

Jak to co zrobią? W panice zaczną dzwonić do Papcia Lucasa z prośbą o pomysły. A potem znajdą jakiegoś zdolnego artystę który im narysuje co przykazał Człek z Ogromną Wyobrażnią. :D
PS. Niech tylko Dżordżu nie zrobi im psikusa i nie wyciągnie kopytek, bo tak to klapa. :P

Zastanawiam się co oni zrobią jak im się skończą szkice McQuarrie`go... [3]

Zastanawiam się co oni zrobią jak im się skończą szkice McQuarrie`go... [2]

@Peter_D pewien nie jestem, jak czytałem sotryboardy czy inne making of to też się tam przewijał, chociaż rzadziej.

Tutaj jednak mam bardziej na myśli Gwiezdne Wojny po Lucasie, przedstawiają to tak jakby bali się zrobić krok w lewo, prawo czy do przodu jeśli nie mogą się podeprzeć Ralphem i widać to w większości konceptów. Z jednej strony nie mam z tym problemu bo jego kreska to prawie definicja Gwiezdnych Wojen. Z drugiej strony, chciałbym zobaczyć coś świeżego, bo ile można bazować tylko na wspomnieniach.

Ja się zastanawiam czy Hayden nie oznacza przypadkiem tego że zobaczymy ducha Anakina w części ósmej. Tym bardziej że wiadomo że były już takie pomysły przy okazji epizodu siódmego.

Prequele też były wzorowane na McQuarriem. Tylko, że wszyscy w kółko McQuarrie, McQuarrie i zapominają o kimś kto miał tenże sam wkład w prace co on.

Lorn, a czy czasem całe prequele nie były robione od zera?

Sami znawcy. To z wykształcenia czy od urodzenia?

Lorn, ciebie mi tu brakowało w tym dialogu xD

"Hyden nie jest złym aktorem" XD

Dlaczego mieliby go wygwizdać? Hyden nie jest złym aktorem, wszyscy wiemy kto odpowiada za drewniane aktorstwo w prequelach. Rian Johnson potrafi pisać dialogi i pokierować aktorów.

A co jeśli go wygwizdają?

"Hayden" i "zamek Vadera"💖, zawarte w jednym zdaniu...Czy może być coś piękniejszego? Nie sądzę. 😄

W The Art of Rouge One pisali dokładnie to samo o zamku Vadera co tutaj powiedział Chiang. Zastanawiam się co oni zrobią jak im się skończą szkice McQuarrie`go, przecież sami jeszcze chyba nic nie wymyślili XD

Hayden pojawia się na Celebration, tak więc, albo będą kręcić film o Vaderze, albo aktorzyna dorabia ;).

Mówili też o jakimś panelu, żeby KONIECZNIE go zobaczyć. I już na reddicie snują teorie, że będzie jakiś epicki announcement.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.