Łotr 1

Doug Chiang o powstawaniu U-winga

W kolejnym materiale opublikowanym na youtube, z okazji promocji wyjścia na BD/DVD "Łotra 1", Doug Chiang przybliża proces powstawania U-winga na potrzeby filmu. Gareth Edwards postawił im poprzeczkę bardzo wysoko, chciał aby stworzyli coś tak rozpoznawalnego jak Sokół Millenium czy X-wing. Doug wraz z ekipą przygotowali wiele projektów, z których mieli wyłonić ostateczną wersję. Bardzo szybko się okazało, że jeden kształt, bazujący na literze U, powtarza się w nich bardzo często. Poniżej zamieszczamy filmik, z wieloma grafikami koncepcyjnymi, na którym można zobaczyć jak wyglądała część z tych projektów i jak się one zmieniały.Tagi: Doug Chiang (58) Gareth Edwards (149)

Komentarze (6)

gbbb dobrze będzie jak nowa republika będzie miała jakiekolwiek krążowniki, bo pewnie po obaleniu Imperium wyrzucili je na złom stwierdzając, że jak to mają pacyfiści nigdy więcej nie będzie wojny.;)

Nie rozumiem dlaczego nie wykorzystują tych genialnych projektów np z 0:07, 0:20 tylko dają te same co były x-wingi i tie-fightery jak się okaże że nowa Republika ma te same krazowniki co w OT bedzie beka.

Projekty są świetne, ale decydenci wybierają najbezpieczniejsze wersje (bezpłciowe).
U-Wing jest spoko, ale Lubsok ma rację. Zmarnowano szansę na kolejny kultowy pojazd na miarę Sokoła.

wywiady z Dougiem jak zwykle ciekawe!!

Lubsok >> nie myślisz czterowymiarowo. Falcon i X-Wing ma 40 lat stażu w umysłach fanów. U-Wing niecałe pół roku, a już stał się ikoniczny.

No sorry, ale U-Wing nie ma nawet startu do Sokoła czy X-Winga.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.