Książki

Promocja na Gwiezdno-wojenne ebooki

virtualo.plWolicie czytać na papierze, czy na czytnikach? W przypadku gdy jesteście zwolennikami mobilnego czytelnictwa, idealnym rozwiązaniem dla was będzie aktualna promocja w sklepie virtualo.pl. Począwszy od dnia dzisiejszego do 18 kwietnia, wszystkie dostępne ebooki w ofercie, dotyczące kanonicznego uniwersum Star Wars, są obłożone rabatem 45%. Tyczy się to tylko powieści od wydawnictwa Uroboros. Zainteresowanych zapraszam pod ten link.Tagi: eBook (64) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (53) promocje (133)

Komentarze (10)

Tylko książki papierowe!

Papier jest do zawijania kanapek i podcierania tyłka. Tylko czytniki! [1]

...nie no, żartuję, wciąż często czytam na papierze, ale Kindle jest na serio najwygodniejszym możliwym sposobem czytania. Polecam również.

Bardzo dobrze, Prawdziwy Fan powinien mieć książkę na papierze i w wersji elektronicznej ;). (A swojego Kindle uwielbiam i polecam każdemu kto jeszcze nie ma).

Czytniki brzmią tak cudownie w teorii, ale jednak nie potrafię przestać kupować tradycyjnych książek. Satysfakcji z układania i przekładania książek na półkach nic nie zastąpi.

Na papierze.[2]

paper master race!

Na papierze.

Na czytniku czytam tylko książki po angielsku, po polsku idę i kupuję. :)

Świetna sprawa. ;) Zakupiłem w promocji 2 tom "Koniec i początek". Dać za papier w okolicach 40 zł było mi ciężko (słuchając opinii o tej pozycji). 17 zł przeszło zdecydowanie łatwiej. Nadal się zastanawiam czy warto dać też 15-16 zł za adaptację Przebudzenia Mocy. Podobno dosłownie przepisany film na papier, więc mimo atrakcyjnej ceny chyba nie warto.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.