Różne

"Force for Change" powraca

Wraz ze zbliżającą się premierą kolejnego filmu Star Wars ponownie przeprowadzona będzie akcja charytatywna pod nazwą Force for Change. Efekty tegorocznej zbiórki zostaną przekazane dla UNICEFu i Starlight Children’s Foundation. Fundacja Starlight, która dołączyła w tym roku do akcji charytatywnej Disneya/Lucasfilmu, skupia się na polepszaniu życia ciężko chorych dzieci poprzez m.in. zabawę i edukację oraz odpowiednie przygotowywanie pomieszczeń w szpitalach, aby było łatwiej dzieciom przetrwać hospitalizację. Wesprzeć akcję możecie w tym miejscu.

Jak co roku wśród darczyńców rozlosowane będą nagrody. W tym roku będzie to m.in. wizyta na planie filmu o Solo, noc na ranczu Skywalkera oraz możliwość spotkania się z ekipą Epizodu VIII na premierze filmu. Poniżej znajdziecie film z Markiem Hamillem i Daisy Ridley promujący tegoroczne "Force for Change".Tagi: Daisy Ridley (168) Force for Change (4) Mark Hamill (278)

Komentarze (6)

Nie ma co szczytny cel, ale nie rozumiem jednego po co dawać nagrody za to, że ktoś dał jak powinno być tak chcesz-dajesz, nie chcesz-nie dajesz. Proste? Proste.

Bardzo szlachetna akcja.{3}
Chciało by się wygrać :)<3>

Bardzo szlachetna akcja.[2]
Ależ by się chciało wygrać :)[2]

Seller, wygraj i na premierę.

Ależ by się chciało wygrać :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.