Książki

Co kryją "The Rise of a Hero" i "Stormtroopers: Beyond the Armor"

edelweiss.abovethetreeline.com

W sieci pojawiły się przykładowe strony do dwóch publikacji, których premiera będzie miała miejsce w tym roku. Pierwsza to graficzna opowieść "The Rise of a Hero" (twarda, 48 stron, 10,99 USD), będąca adaptacją Nowej nadziei, która zostanie wydana 30 maja w Stanach Zjednoczonych w nakładzie Disney-Lucasfilm Press. Książka pojawi się w ramach cyklu Star Wars 40th Anniversary. Autorką scenariusza jest Louise Simonson, natomiast ilustracje popełnili Laura Martin, Tom Palmer i Walter Simonson.Druga książka do przewodnik po historii szturmowego rzemiosła oraz fenomenu imperialnych żołdaków w popkulturze. "Stormtroopers: Beyond the Armor" (twarda, 176 stron, 45,00 USD) pojawi się 24 października w nakładzie wydawcy HarperCollins, jako jeden z produktów cyklu Journey to Star Wars: The Last Jedi. Autorami tej publikacji są Adam Bray i Ryder Windham, a przedmowę do niej napisze John Boyega.Tagi: Adam Bray (28) Disney Press / Disney-Lucasfilm Press (67) HarperCollins/Harper Design (5) John Boyega (155) Laura Martin (2) Louise Simonson (4) Ryder Windham (100) Star Wars 40th Anniversary (21) Tom Palmer (4) W oczekiwaniu na Star Wars: Ostatni Jedi (Journey to Star Wars: The Last Jedi) (21) Walter Simonson (4) zapowiedzi książkowe (231)

Komentarze (6)

Zapomniałem: HURA!!! Hip hip HURA!!!

Wiedziałem, wiedziałem że coś dadzą na rocznicę.
Warto było czekać!

Te pierwsze Marvele z książki o szturmowcach były fajowskie, ten łowca to taki inny wróg niż Vader, w sumie mozna powiedzieć, że drugi ever, który walczył z Lukiem.

Dziwne jest to.

W końcu coś ciekawego.

1. Mamy teraz ze 150 adaptacji "Nowej nadziei". Jak chcę obejrzeć NN, włączam NN. Po co tyle tego?
2. Szturmowcy wyglądają fajnie, acz nie spodziewałam się przewodnika out-universe. Idealne na Ossusa, acz nie podejmę się pisania o nich :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.