Han Solo

Nowy filmik z Omaze zdradza dwie rzeczy o Hantologii

O Hanie Solo na Celebration wiele się nie dowiedzieliśmy. Ale jednak, pojawiło się kilka nowych wieści, głównie z wywiadów. Po pierwsze Kathleen Kennedy zaadresowała kwestię, którą poruszył Bob Iger, czyli imię Hana Solo. Jej zdaniem szefowi Disneya coś się pomyliło mówiąc. Podobno z imieniem jest coś na rzeczy, ale Han Solo w jej opinii zawsze nazywał się Han Solo.

Tymczasem pojawił się nowy filmik Omaze (akcja Force for Change). Tym razem z Warwickiem Davisem na planie filmu o Hanie Solo. Tak, Warwick tym samym potwierdził, że również w tym filmie wystąpi, choć jego roli na razie nie ujawniono.

Oprócz Davisa w filmiku pojawiają się też reżyserzy - Chris Miller i Phil Lord, a także pokazano ujęcie nowego kosmity.

Pojawiły się plotki, że podobno ekipa filmowa zawita w Dolomity we Włoszech. Podobno interesuje ich charakterystyczny masyw górski Tre Cime di Lavaredo. Dotychczas Włochy pojawiły się tylko w prequelach. Caserta była pałacem na Naboo, ujęcia Etny zostały wykorzystane na Mustafar, zaś w okolicach Jeziora Como kręcono ujęcia domu Padme na Naboo (i łąkę).

Inna plotka mówi, że jedna z postaci w filmie będzie się nazywać Dryden Vos. Nazwisko od razu kojarzy się z Quinlanem, ale póki co to powiązanie to tylko fanowska spekulacja.

Kończymy również wypowiedzią z Celebration. Zapytano tam Harrisona Forda, co sądzi o filmie. Oczywiście nie obyło się od standardowej ściemy, jak to wszystko jest cudowne i jak utalentowany jest Alden Ehrenrich. Ford początkowo przyznał, że nie czeka na to by obejrzeć film, potem oczywiście się obrócił wszystko w żart. Powiedział, że obejrzy ten film jako fan, ale jest to dla niego trochę dziwne. Choć jak sam twierdzi podoba mu się dobór aktora.Tagi: Alden Ehrenreich (71) Celebration (404) Christopher Miller (76) Force for Change (6) Han Solo (spin-off) (327) Harrison Ford (446) Kathleen Kennedy (318) Phil Lord (72) Plotki (1049) Warwick Davis (80)

Komentarze (27)

Postraszono Forda sądem? :P
Tak czy siak, czekam na film - w końcu to Han SOLO! (tak, z naciskiem na nazwisko)

Ciekawe co jeszcze ma w nadmiarze.

Gdyby te patrzałki były ślimakowo niezależne... ~:)

Film ma spory potencjał i mocne atuty.[4]

Darth_Numbers dobrze prawi,polać mu :D

Tak mi jeszcze przyszło do głowy, pomiędzy reżyserami a korporacją jest producent, czyli w tym wypadku pani Kennedy. Wszystko w jej rękach, narzędzia ma odpowiednie: duet reżyserski o wiele lepszy niż Edwards, scenariusz autorstwa Kasdan & Kasdan.
Jedno tylko nie daje mi spokoju. Zdjęcia trwają, a premiera za niewiele ponad rok. Jakim cudem chcą zdążyć?

Film ma spory potencjał i mocne atuty [3]

Film ma spory potencjał i mocne atuty[2]

Film ma spory potencjał i mocne atuty: Han to świetna postać o burzliwej przeszłości, a trójka głównych aktorów ma wielką charyzmę. Są zalążki ciekawej historii. Co takiego wykręcił Han, że Lando go znienawidził, co się stało z dziewczyną graną przez E.Clarke?
Na pewno dało by się z tego wszystkiego zrobić mocny film drogi, czy western, ale do tego potrzeba odwagi i wizji. I teraz pytanie zasadnicze: czy po sukcesie R1 Disney będzie chciał zaryzykować BARDZIEJ czy MNIEJ? Czy pójda w kierunku prawdziwego kina czy papki produkowanej pod nadzorem komitetów i księgowych? Czy Disney poluzuje kontrolę czy ją zacieśni?
Uważam, że teraz właśnie decyduje się przyszłość Gwiezdnych Wojen jako filmów. To jest ten moment.

Han oszuka Jabbę, Han spotka Chewbaccę, Han zostanie oszukany przez Lando. Koniec :)

Dawać ten film! Już nie mogę się doczekać.

Warwick Davis 💞 Boże, jaki on jest cudowny ten facet. Po tym jak poprowadził SW Celebrations chciałabym żeby ogarniał Oscary, wtedy się skuszę żeby żeby je obejrzeć. :P Jestem pewna że dodałby im klasy, maskując swym urokiem osobistym badziewność tejże szopki.

Ogólnie bardzo się cieszę że gra, będzie powód żeby obejrzeć toto coś o Hanie zbędnego.

Mina tego kosmity mówi wszystko. xD Bardzo się zdołował, jak zobaczył komentarz Lubsoka. xD

karolaczku, rozwiń myśl swą ;)

Mi się podobało, że w R1 byli Twi`lekowie i Kalamarianie, a kolesi w burkach z Jedhy też opisali w przewodniku jako znane rasy. ;) Przywróciło mi to nadzieję po TFA, które zupełnie to olało (poza trzema konkretnymi postaciami: Chewie, Nien i Ackbar). :P

"Trochę siada ciągłość uniwersum przez to" jaja sobie robisz?

Jak na razie Disney ma na stare rasy SW bardziej chyba wywalone, niż na Prequele :D Wszędzie muszą swoje rasy dowalać, a dawnych jak na lekarstwo. Trochę siada ciągłość uniwersum przez to, choć to niby tylko kosmetyka...

Nowy, lepszy Gran: 200% oczu w standardzie!

Twi`Lekowie, Durosi (szczególnie jeden), Weequaye, Tog`ruty..

Masz rację! w końcu to galaktyka dlaczego ma mieć wiele ras skoro powinna być malutka i ograniczona do kilku znanych.

Mam nadzieje że będzie więcej Twi`leków, Niktów, Quarrenów i innych dość powszechnych ras z Legend. a nie dodają ciągle nowe rasy

Ford to największy wróg SW w Hollywood - nawet go srebrniki do lubienia nie przekonały. A tu wali taki tekst. xD

Liczyłem, że po celebration będę wiedział w jaki gatunek celują reżyserzy, bardzo mnie interesuje ten projekt.

Nigdy nie był fanem Star wars to fakt :)

"(...)obejrzy ten film jako fan(...)" z całym szacunkiem, Ford, jako FAN? SW? :D

Mina tego kosmity mówi wszystko. xD Bardzo się zdołował, jak zobaczył w czym musi grać. xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.