Przyszłe filmy

Plotki o kolejnych filmach

Na początek zaczynamy od plotki za którą stoi witryna Omega Underground. Parę razy pojawiała się u nas w newsach jako źródło rewelacji i dlatego tym bardziej warto zachować ostrożność, gdyż dotychczas ich wieści się nie sprawdzały. Niemniej jednak kolejne info, które puścili poszło w świat i żyje już własnym życiem. Chodzi o to, że Sam Esmail może napisać scenariusz kolejnej antologii. Może, tyle napisali, sugerując, iż rozmowy trwają. Inne źródła wzięły to za pewnik i już podobno zaawansowane rozmowy trwają. Tak więc trzeba uważać na tego newsa. Czas zaś zweryfikuje jego wiarygodność.

Esmail jest twórcą popularnego serialu „Mr. Robot”. Podobno miałby być zaangażowany w spin-off o Kenobim.

Plotki na temat filmu o Kenobim ostatnio pojawiają się często. Niektórzy wieszczyli nawet, że zostanie on ogłoszony w na Celebration w Orlando. Tak się jednak nie stało. Dodatkowo nawet Ewan McGregor znów się odniósł do tych pogłosek. Przyznał, że nie ma żadnej oficjalnej oferty, nie spotykał się z nikim z Lucasfilmu w tej sprawie. Jego zdaniem na razie koncentrują się na filmach do 2020. Więc mają jeszcze czas z nim porozmawiać, o ile w ogóle się zdecydują. A że aktor jest gotowy, to wiemy od dawna.Jedni generują plotki. Inni jak Rosario Dawson próbują coś ugrać. Aktorka już wcześniej wyrażała chęć zagrania aktorskiej wersji Ahsoki Tano w jakimś filmie. Teraz, gdy los Togrutanki znów stał się tematem wielu fanowskich teorii i oczekiwań, Dawson znów rozpoczęła swą medialną kampanię na rzecz filmu z Tano lub o Tano. Jest gotowa, jakby ktoś w Lucasfilmie chciał wiedzieć. Cóż, ciekawe, czy zostałaby zdubbingowana przez Ashley Eckstein.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to latem powinniśmy się dowiedzieć czegoś więcej o kolejnej antologii, przewidzianej na 2020. Czy będzie to przesuwany film Kinberga (prawdopodobnie o łowcach nagród), czy coś innego zobaczymy. Dobrą okazją ku temu będzie z pewnością D23 Expo.

Jak wiemy dyskusje na temat kursu w Lucasfilmie trwają, więc może Dawson i McGregor wiedzą co robią, zapewniając medialnie o swojej gotowości. Decyzje w sprawie filmów po 2020 powoli dojrzewają w LFL, póki nie wszystko przesądzone, warto się pokazać.

I tak zupełnie przy okazji. Zapytano niedawno Kathleen Kennedy o to, czy Lucas będzie jeszcze zmieniał klasyczną trylogię. Nie chciała odpowiedzieć wprost, ale sugerowała, że wersja, która wyszła na Blu-ray jest chyba ostateczną. Zatem żadnych nowych zmian nie będzie. Cofania niepopularnych prawdopodobnie również.Tagi: Ashley Eckstein (111) Blu-ray (211) Celebration (406) Ewan McGregor (392) George Lucas (960) Kathleen Kennedy (320) Lucasfilm (515) Plotki (1060) Spin-off 4 (przyszły) (26) Spin-off Kinberga (59)

Komentarze (24)

Rosario ma kapitalne atrybuty. Można je podziwiać w "Alexandrze" Olivera Stone`a. Otake Ashoke bym prosił !

Ale, tak po prawdzie to Rosario paplała w "Good Morning USA" o roli Ahsoki w filmie o Kenobim. Być może chodzi o JEDEN i ten sam film.

Film o Kenobim to coś na co czekam najbardziej!

Rzodkiewka -Ciebie wyrwą z korzeniem :) Spin offy na poziomie Łotra? TAAAKKKK! Ja wierzę ze Disney posłucha fanów. Bo Lucas nie suchał.
Han,
Kenobi, Boba itp

DarthRemiz na film raczej bym nie liczył, bo by musieli go podzielić na kilka części, a póki co się nie zapowiada by zrobili jakąś trylogie Spin offow :/ ale kto wie może po Rebelsach powstał by kolejny serial 3D dziejący się przed Mrocznym Widmem :D chociaż co ja mówię, jak nic kolejny serial będzie między OT a ST

Matko, tylko nie to...

Fajny byłby film z przed mrocznego widma. Młody Obi, kulisy zdrady Dooku, początki Maula i może więcej Windu. To są postacie warte rozbudowy historii.

Spin-off o Kenobim to pewniak - postawią "dziadka" na pustyni, kilku tubylców przebiorą w łachmany i gotowe za 8 miesięcy premiera, zdążą przed Hanem. TANIO, SZYBKO, ŁATWO - DISNEY.

Znam tytuł filmu o Ahsoce - Biała Wilczyca.

Spin-off o Kenobim chciałbym zobaczyć najbardziej, ze wszystkich jak dotąd przedstawionych pomysłów. Wiem, powtarzam się - ale dobrze, że coś jest na rzeczy. ^^

Może jakiś film o powstaniu Sithów lub chociaż o Thrawnie...

Żaden spinoff mnie nie ciekawi ; )
Ale pewnie obejrzałabym każdy ^^

Szczerze? Na razie tego jakoś nie widzę, ale to może przez to, że na razie mnie bardziej interesuje spin of o łowcach nagród.

Tak naprawdę o każdym można zrobić spin off. Tylko z sensem. O Obim lepszy byłby z lat młodości. Film o tym, film o tamtym.. Znaczy ok, film o Dooku, Qui Gonie czy Starej Republice byłby ciekawy. Albo np o Palpatinie czy Banie. O tym ostatnim byłby mega.

Najlepiej niech padawan Kenobi (jakiś kolejny Ehrenreich) spotka się ze starym mistrzem Kenobim (McGregor).

Chciałbym żeby spin off o Kenobim miał miejsce w czasach bycia padawanem, najlepiej wtedy jak był z Satine na Mandalorze.[2]

@darth_numbers
Może ty mówisz nie. Nie wypowiadaj się za innych. Ja mu mówię zdecydowane tak.

A film z Ahsoką w roli głównej brzmi interesująco wg mnie. Chciałbym, żeby SW w końcu dojrzało do filmów z głównym bohaterem obcej rasy. To by był pewien powiew świeżości

Chciałbym żeby spin off o Kenobim miał miejsce w czasach bycia padawanem, najlepiej wtedy jak był z Satine na Mandalorze.

Film o Ahsoce nie wyklucza, że bedzie to film również o łowcach nagród - szczególnie że mógłby być "nielegendarnym" Cadem Bane

@Nestor to samo można powiedzieć o spin-offie o Asajj Ventress jako "czołowej złej" postaci, względnie chaotycznej neutralnej. ;p

Ja tam nie mam nic przeciwko, niech robią te filmy, tylko żeby kaszanki nie zrobili. Acha, i żeby nie brali tego leszcza McGregora bo jest beznadziejny a z taką gębą to może grać złodzei i narkomanów a nie Rycerzy Jedi. MCGREGOROWI MÓWIMY NIE

Ahsoce się ten film należy, z punktu widzenia nowej chronologii Star Wars ona jest postacią, która występuje w największej ilości źródeł nie będących filmem.

Film o Ahsoce... ciekawe, ale o wiele bardziej chciałbym zobaczyć spin-offy o (kolejno) łowcach nagród i o Benie Kenobim na wygnaniu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.