Epizod IX

Śmierć Carrie wpłynęła na Epizod IX

EWJakiś czas temu Bob Iger oświadczył, że śmierć Carrie Fisher nie spowoduje zmian w „Ostatnim Jedi”, ale nie mówił noc o kolejnym filmie. Teraz Kathleen Kennedy wypowiedziała się na temat IX Epizodu właśnie w tym kontekście. Oczywiście, odejście Carrie, zszokowało nas wszystkich – mówi Kennedy. – Musieliśmy zacząć od początku. Wiemy, że rozważano wiele opcji jak rozwiązać problem Lei, której obecność była ważna dla ciągłości historii. Lucasfilm bardzo szybko oświadczył, że nie będzie cyfrowej Lei. W zeszłym miesiącu brat Carrie, Todd wspomniał o podpisaniu klauzuli na wykorzystanie archiwalnych ujęć Carrie. Parę dni później Kennedy oświadczyła, że nie będzie Carrie w Epizodzie IX. Wygląda na to, że Colin Trevorrow i Derek Connolly, którzy piszą scenariusz Epizodu IX dostali dość trudne zadanie, jak w wiarygodny sposób zamknąć wątek Lei, prawdopodobnie niewiele jej pokazując. Wszystko, co dotyczyło tej postaci, musieli właściwie wyrzucić i napisać od nowa. Na razie pozostaje nam czekać na „Ostatniego Jedi”, gdzie podobno Lei będzie więcej.Tagi: Bob Iger (94) Carrie Fisher (281) Colin Trevorrow (56) Derek Connolly (19) Epizod IX (89) Epizod VIII: Ostatni Jedi (368) Kathleen Kennedy (264)

Komentarze (29)

Szkoda , że Carrie już z nami nie ma... teraz pozostaje już tylko wyczekiwać nowych wiadomości

@Dorian Rathenow Czekam zatem na jakieś konkretniejsze info.

Ehhh czyli nici ze sceny w której zobaczymy Kylo Rena/Bena razem z matką... :/ bo jeśli takową planowali to raczej na epizod IX...

disclaimer - a żebyś wiedział że powiem :D

Ech, Carrie... :(

Chyba wiem, jak to się skończy... poza tym domyśliłam się już chyba 4 mies. temu. Cóż...

@Dorian Rathenow

Carrie umarła przeze mnie? Super! xD

Luke S, daruj sobie proszę żarty o kupie ;)

Jacek112 - Masz rację! Takie jest i moje zdanie. Oczywiście Carrie była tylko jedna ale Leia to postać fikcyjna ,stworzona przez Lucasa i nie jest powiedziane ,że koniecznie musi ją grać Fisher starą czy też młodą.

@Dorian Rathenow Wali mnie to. Masz problem, idź się proszę poskarż jej rodzinie :D

Najbardziej mi się podobał pomysł Joylindy_Hawks, że Leia zaginęła "w akcji". Takie niedopowiedziane historie są ciekawsze. Niestety trendy są inne: chcemy wiedzieć, musimy wiedzieć, wszystko ma być jasne, żadnych niedomówień.

No, mnie nie dziwi, jak dla mnie, to logiczne, że śmierć jednego z głównych aktorów wprowadza ogromne zamieszanie i zmusza do gruntownej przebudowy fabularnych pomysłów. Nie wiem, czy uda się z tego jakoś sensownie wyplątać (no chyba, że pierwotnie i tak zamierzali uśmiercić Leię w E VIII, ale z newsa wynika, że raczej nie). I tak, dla mnie Leia to Carrie i dziwnie byłoby zobaczyć inną aktorkę w tej roli. Osobny film np. o nastoletniej Lei, tak jak o młodym Hanie, to całkiem coś innego.
Cóż, coś będą musieli wykombinować. Trzymam kciuki, żeby udało to się zrobić jak najbardziej sensownie.

@Dorian Rathenow Zastanów się co piszesz. Ja się dziwię, że to tak bardzo wpłynęło. Dla mnie liczy się Leia, nie Carrie. Jeżeli Hana da się zrobić bez Forda, to Leię da się bez Fisher. Mogą zrobić komputerowo, znaleźć dublerkę, albo wymyśleć coś jeszcze.

Ej, w ogóle Luke S wypowiada się negatywnie o czymś związanym z TFA? No way!!!

disclaimer i lubsok - i właśnie przez takich jak wy umarła Carrie

Akurat w dynamicznych ujęciach akcji łatwiej zastąpić aktorów dublerami i cyfrowo pozamieniać twarze. Wszystkie sceny z szybem windy na statku Grievousa w EP3 były z kaskaderami, przecież np. taki Ian McDiarmid nie dałby rady.

O nie! W sequelach może sie pojawić wątek, który będzie niewiarygodny? #Byledousunieciasequelizkanonu .

Nie wierzę w końcu się przyznali łał di$ney nie dało się tak od razu tylko trzeba było pieprzyć o jakiś archiwalnych ujęciach?

Oczywiście, odejście Carrie, zszokowało nas wszystkich – mówi Kennedy. – Musieliśmy zacząć od początku.

Niestety ale posty poniżej mają w sobie prawdę. Grała tragicznie w ostatnim epizodzie, jakby przez zacisnieta szczękę

Naturalne, że musieli zmiany nanieść. Tylko w sumie czekam na news, że epizod IX w grudniu 2019.

W E7 Carrie każde słowo wypowiadała jakby robiła jednocześnie kupę. Aktorsko to jest katastrofa. [2]

💗 💗 💗 Carrie Fisher 💗 💗 💗

W E7 Carrie każde słowo wypowiadała jakby robiła jednocześnie kupę. Aktorsko to jest katastrofa.

9 kobiet nie urodzi dziecka w miesiąc.

To się tylko tak łatwo mówi - stworzyć cyfrową postać... W rzeczywistości jest to chlernie trudne zadnie, jeśli postać ma być wiarydogna. Szczególnie, jeśli ma brać udział jakieś dynamicznej akcji, a nie tylko stać w miejscu i mówić kilka zdań na krzyż. To jest nie tyle problem ograniczeń czasowych, co finansowych...

No to 2 lata jeszcze mają. xD

Nie będzie cyfrowej Lei, bo muszą skończyć do maja.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.