Ostatni Jedi

Doniesienia o szokującej końcówce „Ostatniego Jedi”

W Japonii rusza powoli promocja filmu. Jest też specjalna ulotka.Ci, którzy rozumieją japoński twierdzą, że w większości to typowy tekst PRowy, o tym, że nowe pokolenie bohaterów musi kontynuować walkę przeciw Najwyższemu Porządkowi. W Rey obudziła się Moc. Co się stanie, gdy Rey spotka jedynego, ocalałego Jedi w galaktyce. Kylo Ren ostatecznie przeszedł na Ciemną Stronę, zabił swojego ojca i wchodzi w rolę podobną do tej, którą miał jego dziadek Darth Vader. Ale gdzie zaprowadzi go ambicja? Tymczasem matka Kylo Rena, Leia oraz Poe, Finn i BB-8 mają nową misję. Historia zaś zmierza do tajemniczego punktu kulminacyjnego. I tu robi się naprawdę ciekawie, bo podobno mają wyjawić szokującą prawdę, która zmieni odbiór poprzednich filmów. Cóż, czego by nie mówić o Rianie Johnsonie to faktycznie w jego filmach, istotny zwrot akcji to bardzo często zmienia odbiór obrazu. Na razie możemy sobie tylko spekulować i czekać.

Swoją drogą w spoilerach również niedawno pojawiły się szokujące informacje. Ciekawe, czy to o to chodziło, czy Japończycy wiedzą coś jeszcze.

Przechodząc do plotek. Pablo Hidalgo odniósł się do kwestii naszyjnika z kryształem Kyber, który ma mieć Luke. Niczego takiego nie będzie.Johnson odniósł się także do tego zdjęcia powyżej. Potwierdził, że aktorka stojąca obok Billie Lourd to Amanda Lawrence. Podobno reżyser jest bardzo zadowolony, że miał ją w filmie.Zwierzę, które widzieliśmy na zdjęciach z Chorwacji nazywa się fathier. I faktycznie jest kosmicznym koniem wyścigowym.

Ponownie wraca potwierdzenie, że w filmie zobaczymy TIE Bombery. W styczniu spekulowano to na podstawie zabawek. Tym razem w zapowiedziach pojawiła się książeczka „Bomber Command”, oczywiście związana z „Ostatnim Jedi”. Cóż, na oficjalne wieści będziemy musieli jeszcze poczekać.Tagi: Billie Lourd (28) Epizod VIII: Ostatni Jedi (367) Pablo Hidalgo (279) Plotki (960) Rian Johnson (199)

Komentarze (34)

@Elrond123 jak mam ich nie czytać jak się wszędzie na nie natykam? i nie mieszaj w to filmweba... bo ludzie z Bastionu tego nie chcą i nie lubią. Więc jesteś tu od wczoraj a zaczynasz robić burdy bo ośmieliłem się skrytykować twoje teorie good job. No czyli nie mam prawa skrytykować teorii?

Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w niektórych spoilerach, których nie przytoczę, bo dużo było już teorii na temat tego jak końcówka Epizodu VIII może być "szokująca". Pozostaje nam czekać.
@YodaZgredek i @Elrond123, Wy się znacie spoza Bastionu jako jacyś przekomarzający się użytkownicy Filmwebu? :p

Jak pójdą w jakąś mega bajkę to serio niech robią spin offy.

Wymyślając różne teorie, należy pamiętać, że "to" ma ogarnąć przeciętny Amerykanin :D ✈️✈️✈️

@whills guardian Dzięki 😀 Dobrze, że jednak paru osobom się to podoba.
@YodaZgredek No to nie czytaj tych teorii. Nie wiem jaki znowu masz problem. Swoją drogą, zmieniłeś się o 180 stopni... Nie musisz się ze mną zgadzać, ale może chociaż doceń czas i jakiś tam wysiłek, który przeznaczyłem na wymyślenie tych wszystkich teorii, które napisałem na filmwebie. Naprawdę nie wiem, co ja Ci zrobiłem. Dowaliłeś się do moich teorii i od tamtej pory łazisz za mną i je krytykujesz bez najmniejszego powodu.

Elrond123 Podoba mi się ta teoria :)

Cholera... Nawaliłem z tymi spoilerami... Miałem zaznaczyć prawie wszystko jako spoiler, a zaznaczyła mi się tylko połowa. Potrzebuję chwili, żeby nauczyć się korzystać z tego portalu....

Znowu okropne teorie... No jak mi to psuje czekanie na film. Nie znoszę teorii i fantazjowania. Nie umiecie czekać do grudnia na film? Ja czekam i żadne teorie mnie nie interesują.
. Bo psują mi film 🎥 :(

"Szokujące zakończenie" rzeczywiście podkręca hype na ósemkę. Musiałem tu założyć konto, żeby napisać, co o tym sądzę. Skopiuję moją wypowiedź z filmwebu. [/spoiler] Anakin okaże się fałszywym wybrańcem, stworzonym przez Snoke`a, który za jego pośrednictwem chciał wybić wszystkich pretendentów (Jedi i Sithów) do galaktycznego tronu. No, a Rey z kolei okaże się reinkarnacją założycielki Pierwszej Świątyni Jedi, która wraz z bratem (późniejszym Snokiem) odkryła Moc. No i okaże się, że tylko Rey, pewnie wraz ze Snokiem (oboje powrócili jako istota obydwu stron Mocy, więc ich pogodzenie zajmie pewnie większość dziewiątki) może przywrócić ostateczną równowagę Mocy.początek spoilera Oczywiście wziąłem to z przecieku o Drzewie Mocy, a sam wymyśliłem kilka rzeczy...Jakby co, to tutaj pisałem o wiele więcej:

http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+ostatni+Jedi-2017-671049/discussion/Czyj%C4%85+c%C3%B3rk%C4%85+wnuczk%C4%85+jest+Rey,2890019


Takie rozwiązanie sprawiłoby, że patrzylibyśmy się zupełnie inaczej na inne epizody (w szczególności na prequele) i naprawdę miałoby sens. Wreszcie stałoby się jasne, o co chodziło z Wybrańcem i dlaczego Anakin nie zrównoważył Mocy. Dowiedzielibyśmy się również, że Jedi w prequelach całkowicie źle rozumieli pojęcie "równowagi" Mocy. Bo zniszczenie sithów, to zwycięstwo dobra, nie równowaga. Widocznie nie znali całej przepowiedni. Być może Snoke wykasował z oficjalnej przepowiedni istotne informacje o Wybrańcu, przez co Jedi nabrali się na tego fałszywego Wybrańca i go wyszkolili. Gdy Luke zobaczył, że Zakonu Jedi nie da się odnowić, postanowił okryć wszystkie pradawne tajemnice Jedi. Zdał sobie sprawę, że jego ojciec nie zrównoważył Mocy, więc postanowił dowiedzieć się, kto jest tym Wybrańcem. Być może w pobliżu Pierwszej Świątyni Jedi walały się jeszcze notatki jej założycielki, w których opisywała swoją reinkarnację. Snoke zapewne tego już nie zniszczył. Luke być może skojarzył opis reinkarnacji odkrywczyni Mocy, z pewną dziewczynką, którą już kiedyś zidentyfikował jako osobę czułą na Moc - Rey. Przewidział, że Rey kiedyś dotrze do Ruchu Oporu, więc zostawił tam R2-D2 w stanie czuwania. Miał się obudzić dopiero, gdy do bazy Lei przybędzie Rey i dopiero wtedy pokazać mapę prowadzącą do Luke`a. Rey miała do niego polecieć, a na miejscu Luke miał jej powiedzieć jak się sprawy mają i co musi zrobić, żeby permanentnie zrównoważyć Moc. Jak widać powołaniem tego prawdziwego Wybrańca/ów będzie zniszczyć nie tylko Ciemną, ale też Jasną Stronę. I to nie poprzez mordowanie ich użytkowników, tylko odebranie im ich zdolności. Zapewne za pośrednictwem Drzewa, od którego wszystko się zaczęło.
koniec spoilera Czegoś takiego mogliby dokonać zapewne właśnie Rey i Snoke, którzy zgodnie z tym przeciekiem powrócili jako istota Ciemnej Strony (Snoke) i Jasnej (Rey). Po wypełnieniu swojego przeznaczenia, w galaktyce istniałaby już tylko równowaga Mocy.[spoiler]

Dowiemy się kto był biologicznym ojcem Luke`a?

Żeby ten szokujący koniec nie dotyczył Lei. I po wszystkim nagle ludzie stwierdzą " taa.. się postarali".

"Rey! I`m your father!" koniec TLJ ;p

Pewnie na końcu powróci Darth Jar Jar Binks który jest jedynym prawowitym władcą wszechświata XD

Bazy, w Grudniu 2018 nie ma zadnej premiery ze Star Wars.

Teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać TLJ! :D
A ja tak sobie trochę myślałam nad tą "szokującą prawdą, która ma zmienić odbiór pozostałych filmów" i wpadło mi do głowy, że może wreszcie powiedzą, kto był ojcem Anakina.
Ma to sens, ponieważ to by dużo zmieniło, ludzie inaczej patrzyliby na SW... Bałabym się tego osobiście, ale cóż...
Jednak, pewnie ta "szokująca prawda" to będzie totalnie, co innego.

Najbardziej szokująca końcówka dla TLJ to taka na dobrym poziomie.

Byle do Grudnia :)

Eh, to jest rok Epizodów, na sensowne Gwiezdne Wojny trzeba znowu czekać do grudnia 2018

Świetny twist, 10/10, nie czytałem.

Trudniej go powiększyć żeby był dwa razy wyższy(a może nawet ciut więcej niż dwa) od samochodu który koło niego stoi

@Ozze Dokładnie :) i ja też wierzę w Riana. Szokująca końcówka! Jestem na tak! Oby tylko dobra!

Znowu wszystko zerżnięte.

początek spoilera Jestem w szoku koniec spoilera
A kółka się wytnie :D

Ta Amanda jest podobna do mojej cioci.

Punkt zwrotny: J.J., ten wielki, Binks. ~:)
Aha, znów kółka, lipa. ~;)

Wyjdzie na jaw, że Palpatine był tylko pionkiem w wielkiej grze Ewoków ;)

Podobno mają wyjawić szokującą prawdę, która zmieni odbiór poprzednich filmów - jeżeli w sposób taki, w jaki RO zmienił mój odbiór ANH, jestem na tak. Bardziej obawiam się jednak, że mi ów "odbiór" zniszczą, a wtedy będę zmuszony wykreować sobie własny "kanon". :D

@Lubsok. Ważne by wyglądały inaczej ;p Nazwy niech se mają takie same ;p

TIE były w OT wniosek jest jeden zrzynka.:P

Wierze w Riana :)

TIE Bombery były w TESB. Znowu zrzynka.

Oby się tak skończyło

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.