Star Wars TV

"The Star Wars Show" #49

YouTube

TSWS przypomina o starcie "The Screaming Citadel" od Marvela. W Stanach wiele osób w ostatnim roku nazwało swoje nowo narodzone dziecko... Kylo. Tatusiowie powinni mieć się na baczności. Andi i Anthony dostali od Sideshow Artoo naturalnych rozmiarów, którego składają razem z innymi droidami.

Carboni rozmawia z Carrie Beck, członkinią Grupy Opowieści i nadzorczynią animacji. Kobieta zaczynała w DreamWorks, u Disneya pracowała najpierw przy "Przebudzeniu Mocy". Niestety nie zdradza nic nowego na temat animacji, może poza tym, że jedynie Filoni jest odpowiedzialny za stworzenie kosmicznego wilka. Max Maliga przedstawia zaś członków Saber Guild, grupy zajmującej się trenowaniem z mieczami świetlnymi i cosplayem. Za tydzień czterdziesta rocznica premiery "Nowej nadziei", więc z tej okazji ekipa chce od nas wspomnień związanych z tym filmem. Należy je wysłać z hasztagiem #SW40.Tagi: Andi Gutierrez (97) Anthony Carboni (55) Carrie Beck (11) Epizod IV: Nowa nadzieja (565) Marvel Comics (313) Sideshow Collectibles (174) The Star Wars Show (92)

Komentarze (11)

Nazywać dziecko Kylo? Odbiło już ludziom do reszty? [3]

Kylo, imię rodem z XXI wieku. xD

A wyobraźcie sobie, że taki dzieciak co się nazywa Kylo ogląda później TFA. xD Po seansie przychodzi do rodziców i mówi: " Jak mogliście mnie nazwać po tym frajerze co przegrał z dziewczyną! Nienawidzę was!". xD

Lepiej Kylo niż Megatron ;)

Lepiej Kylo niż K-2SO :D

I to zdrobnienie: "Mój ty Kilaczku" ~XD

Nazywać dziecko Kylo? Odbiło już ludziom do reszty? [2]

To uczucie kiedy zgadzasz się z Lubsokiem :D

Nazywać dziecko Kylo? Odbiło już ludziom do reszty?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.