Han Solo

Han Solo wyskoczył do elektrowni...

Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do Hantologii kręcone są właśnie w elektrowni Fawley w Hampshire (blisko Portsmouth i Southampton). Elektrownia ta (zbudowana 1971) od 2013 nie pełni już swojej roli, budynek jednak pozostał. Zresztą używali go już filmowcy w „Mission: Impossible – Rogue Nation”. Sam budynek znajduje się blisko brzegu morza, co także ma zostać wykorzystane w filmie. Podobno mają tam kręcić scenę w porcie przy elektrowni w przyszłym tygodniu.

Na razie są doniesienia, że widziano tam filmowców, zarówno członków obsady jak i ekipy filmowej. Kręcą coś co nazywają „The Red Cup”, czyli film o Hanie Solo.Z końcem miesiąca filmowcy polecą na Wyspy Kanaryjskie. Premiera filmu jest przewidziana na 25 maja 2018.Tagi: Han Solo (spin-off) (334) Plotki (1060)

Komentarze (11)

@HAL 9000

I dupeczki.

Jak filmują w starych elektrowniach, to może faktycznie zdążą do maja.
Ale jak stara kotłownia będzie udawała koreliańską stocznię, to ich q-wa uduszę.

HAL 9000 --> dokładnie tak. I jeżeli już powstaje ten film, liczę, że jego słowa z ANH dotyczące "niespotkania dowodów na istnienie Mocy" zostaną w nim dobrze odzwierciedlone.

Młody Han był wrażliwy tylko na pieniądze.

To było jasne od początku- Han Solo jest wrażliwy na prąd.:P
Ponoć jeszcze bardziej niż na karbonit.:P

Nie ma to jak przeczytać clickbaitowy tytuł na innej stronie, a nie przeczytać tekstu i pisać potem, że Han ma być wrażliwy na moc :p Ale mam nadzieje, że komentarz @VaderTarm to tylko bait xD

i może jeszcze jest ojcem jar jara i synem snokea

Według pogłosek Han Solo ma być wrażliwy na Moc!!!

Wejdzie do stacji transformatorowej podczas deszczu jak Jasiek Mela.

Jakoś mam durne skojarzenie z tym durnym żartem "Han Solo w chłodni". Budynek kojarzy mi się z SW, może to będą jakieś slumsy Nal Hutty?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.