Han Solo

Han Solo na Kanarach

Ekipa filmowa dotarła już na Fuerteventurę, czyli jedną z Wysp Kanaryjskich. Na lotnisku dostrzeżono Warwicka Davisa, zaś na wyspie ludzie wypatrzyli: Aldena Ehrenreicha, Emilię Clarke i Woody’ego Harrelsona. Donald Glover podobno też jest, ale jeszcze 6 dni temu zwiedzał sobie Florencję we Włoszech.

Filmowcy mają 40 ciężarówek, którymi wożą sprzęt i aktorów. Rozbili się też już w pewnej części wyspy (Park Narodowy Jandía), gdzie dostęp został ograniczony. Szczęśliwie jest trochę zdjęć z tej okolicy. Cześć z nich dostarczył serwis Making Star Wars. Można tam dostrzec między innymi skraplacze wilgoci.Tagi: Alden Ehrenreich (63) Donald Glover (46) Emilia Clarke (36) lokacje (85) Solo (253) Warwick Davis (73) Woody Harrelson (34)

Komentarze (19)

A na zdjęciu 3 to coś po prawej stronie wygląda trochę jak zdezelowana barka Jabby...

Ze wszystkich pustyń najbardziej lubię Tatooine i to musi być to ! Jakku bez sensu bo to jeszcze czasy przed bitwą więc po co tam miało by się teraz coś dziać. Jehda też nie bardzo chyba - tam nie było takiego złomu

A tym fajnym pickupem to będzie Han jeździł?

Klimatów pustynnych nie lubię, ale do Hana to może akurat pasować, byleby akcji w pustynnej lokacji nie było zbyt wiele.

Ale zadupie. Przesiadam się do Canto Bight.

Jak bedzie to ostatecznie wygladac inaczej niz na zdjeciach to super ;) komentarz jest odnosnie tego co widac na zdjeciach.

Płaczę.
Jak pustynna (z kamieniami tu i tam jak na Tatooine) planeta Geonosis stworzona w CGI ma ciut inny kolor, to jak fajnie i kreatywnie.
Jak kręcone są kolejne sceny w pustynnej lokacji (choć w zupełnie innym miejscu niż dotychczasowe) to będzie to zero oryginalności, choć nie wiadomo co kręcą i jak będzie ostatecznie wyglądać.
Hint: Mars też jest pustynny, to pewnie wina Di$neya.

Wiecie, na tych zdjeciach to wyglada kropka w kropke jak Jakku, Tatooine a kto wie czy jakaa obrobka na to nie pojdzie i np. ta planeta bedzie niebieska.

Mossar - co kto lubi ale akurat Scarrif to zmarnowany potencjał na rewelacyjną planetę. Wystarczyło tylko choć odrobinę podkręcić tą lokację i sprawić by nie wyglądała jak kopiuj wklej nasza planeta. Aczkolwiek w R1 fajnie wyszła Jedha, no i ta stacja handlowa z początku filmu, szkoda że tak krótko trwała tam akcja. Na swój sposób nawet planeta na której zaszył się Galen z rodziną była całkiem całkiem. Nie mniej jednak Scarrif wg mnie to zmarnowany potencjał.
I zgadzam się... znowu pustynia... Zeby chociaż inna była, jak Geonosis gdzie planeta była pomarańczowa i miała pełno jaskiń, ale po co... Gwiezdne Wojny to planety ziemskie, planety pustynie i planety miasta...

Pustynia? di$ney...

Mnie też juz te pustynie wkurzaja, ale panowie, w R1 mielismy pustynie a poza tym calkiem ciekawe Eadu, bardzo fajne Scarif i imo bardzo ciekawa planeta handlowa. Moze bedzie podobnie z Hanem

Dlaczego wszyscy chcą wracać na Jakku?

Jandia? Jundlandia! No to wiemy, że jest to Tatooine.

To samo pomyślałem - zaś pustynia...

Nudne to są już twoje komentarze

Nuda się wylewa z tych fotek.

@Peter_D SW to nie Mass Effect gdzie masz planety jak z bajki xD W SW wszystko jest ziemskie praktycznie xD Kilka wyjątków tylko jak Mustafar czy Felucia xDd

Widoki jak ze star warsów. ;)

Znów pustynia?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.