Twórczość fanów

Gwiezdne kapelusze

Dziś znów poruszamy się w granicach produktów nielicencjonowanych, tworzonych przez fanów-rzemieślników, którzy odsprzedają swoje dzieła innym na zasadzie pojedynczych, unikalnych sztuk. Tym razem przyjrzymy się ofercie produktów grupy The Blonde Swan, obecnej na Etsy. Produkują oni nakrycia głowy w trzech wariantach: fez (cena koło 575 PLN), mały cylinder (cena koło 613 PLN) oraz melonik (cena koło 2283 PLN). Wszystkie oczywiście inspirowane filmami, my zaś wybraliśmy te związane z sagą. Zdjęcia poniżej. Może ktoś sprawi sobie taki kapelusz, do wyboru BB-8 (melonik), R2-D2 (melonik, cylinder), Boba Fett (fez, melonik), Chewbacca (fez) i szturmowiec (fez).Tagi: BB-8 (41) Chewbacca (38) Fett (32) Inna twórczość fanów (386) R2-D2 (117) szturmowiec (33) Ubrania (77)

Komentarze (6)

Szajstwo.

Tego się naprawdę nie da zrozumieć producenci robią badziewie, a fani jakoś potrafią zrobić porządnie najlepszy przykład to hełmy z hasbro, które są badziewiem za to fani robią hełmy szturmowców i mando z PCV tak, że wyglądają niemal jak z uniwersum SW wyjęte.

Ale szajs.

A to tak działa z tymi licencjami że gdybym zrobił "fanowskie" wydanie 3 sezonu TCW to to by było ok?

Nie wiem kto wpadł na pomysł by klasyczne, eleganckie formy wykorzystać do tak "specyficznych" projektów, ale stylistycznie to imho jest porażka.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.