Komiksy

Nowy Star Wars Komiks w przyszłym tygodniu

Egmont Polska

Za kilka dni w sprzedaży pojawi się kolejny numer dwumiesięcznika Star Wars Komiks. W najnowszym zeszycie na czytelników czekają dwie historie z cyklu "Star Wars", wydawanego za oceanem od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. Po szczegóły jak zwykle odsyłamy do zapowiedzi.

Star Wars Komiks 3/2017 (69)

W trzecim numerze dwumiesięcznika w 2017 roku znalazły się dwie opowieści komiksowe. Pierwsza, krótsza, to kolejne spojrzenie w młodość Luke’a Skywalkera okiem Obi-Wana Kenobiego, który czuwał nad przyszłym Jedi i prowadził pamiętnik. W drugiej historii Luke – już jako sławny bohater bitwy o Yavin – wraz z towarzyszami z Sojuszu Rebeliantów, Leią i Hanem, stawia czoło załodze gwiezdnego niszczyciela „Harbinger”. Ten okręt miał być niezniszczalny...
Komiksy oryginalnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Star Wars #20: From the Journals of Old Ben Kenobi oraz Star Wars #21-25: The Last Flight of the Harbinger #1-5 .
Scenariusz Jason Aaron i Chris Eliopoulos, rysunki Mike Mayhew i Chris Eliopoulos oraz Jorge Molina, okładka Mike Deodato, Jr. Przekład: Maciek Drewnowski. Cena 19,99 zł, 132 strony. Premiera: 7 czerwca 2017 r.

Temat na forum.Tagi: Chris Eliopoulos (9) Egmont Polska (537) Jason Aaron (31) Maciej Drewnowski (44) Mike Mayhew (32) Star Wars (2015) (109) Star Wars Komiks (198) zapowiedzi komiksowe (50)

Komentarze (15)

Te opisy komiksów są takie porywające. Uwaga spoiler kto by się spodziewał, że Leja z Hanem przeżyją.

Pytałem. W Egmoncie "nie widzą na razie miejsca" dla wydań specjalnych itp.

Może czas wznowić Wydanie Specjalne dla one-shotów?

Przy obecnym tempie wydawniczym, to raczej nie mają gdzie tego wcisnąć. I tak już jesteśmy 100 lat za murzynami.

Ale nie wierzę, by mieli tego nie tłumaczyć, skoro jest popyt :)

Też pytałem o Anakin i ObiWan. Raczej nie będą tego tłumaczyć.

Shaak - p. T. Kołodziejczak śledzi Forum Gildii Komiksu, na wspomnianej Alei do niedawna odpowiadał na zbiorcze zestawy pytań do Egmontu tylko. I tak, wszelkie uwagi, sugestie etc omawiane są właśnie na Gildii. :)

Kołodziejczak na panelu mówił parę razy, że wchodzi na forum (nie mówił jakie; Facebook?) i bierze pod uwagę sugestie fanów. Jak chcecie komiksy z prequeli, to piszcie, im wiecej nas, tym lepiej!

Bardzo fajna okładka ;).

Szkoda ze nie wydają Kanana albo Anakina i Obi Wan

Ech, nigdy nie interesowały mnie za bardzo historie o Luke`u, Hanie i Leii

Co jak co ale okładka jest trgiczna xDD

Ja zawsze przed otawrciem jakiegokolwiek komiksu zadaję sobie pytanie otwarte: "Czy przeżyją?".

Kupię!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.