Fandom

Zbliżają się Dni Fantastyki 2017

Dni Fantastyki.pl


Tegoroczne Dni Fantastyki odbędą się w dniach od 7 do 9 lipca we Wrocławiu w budynku Centrum Kultury „ZAMEK”, pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław oraz w najbliższym jego otoczeniu, na terenach krajobrazowego Parku Leśnickiego. Jest to obecnie największa tego typu impreza na Dolnym Śląsku. Poniżej fragment zaproszenia na tegoroczną imprezę od organizatorów:

DF-y to przede wszystkim trzydniowe święto fanów fantastyki i właśnie przede wszystkim dla was przygotowujemy tę imprezę – dla ludzi zainteresowanych fantastyką, czytających książki oraz komiksy, oglądających filmy i seriale, uwielbiających grać: czy to w planszówki, czy na konsolach, czy w RPG-i albo larpy – dla ludzi kreatywnych i otwartych, z nieograniczoną wyobraźnią.

Jeżeli nie jesteś fanem fantastyki, również możesz przyjechać na DFyy i przekonać się na własnej skórze, o co tu tak naprawdę chodzi. Tym bardziej, że w programie znajdziesz sporo punktów z obszarów okołofantastycznych.


Najważniejsze informacje dotyczące Dni Fantastyki 2017
Temart na forumTagi: Dni Fantastyki (34) Konwent (437) Wrocław (329)

Komentarze (6)

Może znajdę czas...

Z tą imprezą zawsze miałem tylko i wyłącznie dobre wspomnienia. <3 Termin mi nie pasuje...

Ależ nie przeczę wcale, że zacna :) A o sentymencie to mogę godzinę mówić, bo na moim pierwszym Pyrkonie miałem już za sobą przynajmniej 4 edycje Df-ów :) Całe lata jeździłem. Ale przecież to wiesz :)

GunFUN -> Muszę jakoś dorobić sobie ;)

Gufi -> i dobrze bo impreza zacna no i z sentymentem wspominam poprzednie edycje

Ogór stał się rzecznikiem DF-ów na Bastion xD Wszędzie mi się Twoje info o nich przewija :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.