Gry komputerowe

Nadchodzą targi E3 i konferencja EA PlayPrzełom maja i czerwca to dla graczy jak co roku czas oczekiwania na nowe gry zapowiadane zwyczajowo na targach E3. Oczywiście jak zwykle możemy się spodziewać że EA zapowie nową Fifę czy Ubisoft pochwali się nowym Assassin's Creed'em, ale my tutaj najbardziej czekamy na gry z Gwiezdnych Wojen. Jak pisaliśmy już wcześniej, w tym roku na pewno otrzymamy sporo informacji o nowym Battlefroncie, pewnie także o jakichś grach mobilnych, ale czy będzie coś poza tym? Czy któraś z tworzonych obecnie w tajemnicy gier jest już gotowa do ujawnienia światu choćby tytułu? Na to pytanie odpowiedź poznamy już w ten weekend i w przyszłym tygodniu, bo będą do tego aż dwie okazje. Najpierw swoimi tytułami pochwali się Electronic Arts podczas prywatnej prezentacji EA Play, odbędzie się ona 10 czerwca o godzinie 21:00 czasu polskiego. Już od soboty rozpoczną się zaś targi E3, z których szybką ściągawkę konferencji możecie zobaczyć poniżej.

Sobota, 10 czerwca
21:00 - Electronic Arts

Niedziela, 11 czerwca
23:00 - Microsoft
06:00 - Bethesda (noc z niedzieli na poniedziałek)

Poniedziałek, 12 czerwca
19:00 - PC Gaming Show
22:00 - Ubisoft
02:00 - Sony (noc z poniedziałku na wtorek)

Wtorek, 13 czerwca
18:00 - NintendoTagi: Battlefront II (2017) (61) E3 (25) EA Polska (14) Electronic Arts (87)

Komentarze (13)

Na bank pokaża BF2 i do tego nowe mobilne gry, ewentualnie teaser gry Visceral Games, tylko to będzie teaser w stylu BFa (2015).

Chcecie coś od Visceral Games? Oczywiście, że będzie. Zapewnienie, że będzie TPP i gra będzie SUPER! Będzie. Kiedyś. Lub nie.

Oby coś pokazali innego niż Belerofonta. Chodź o niego też się nie obrażę.:P

Czy już możemy zobaczyć coś od Visceral Games? Bardzo proszę ;/ [2]

Na pewno będzie coś jeszcze na temat Star Wars: Galaxy of Heroes
Tak szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem ta gra osiągneła jakiś tam sukces... Mi za bardzo koncepcja tej gry nie podoba... Force Arena lepsze:P Ale i tak czekam na jakąś grę AAA.

A stąd, że od dawna nie wyszła żadna porządna gra SW (nie licząc Lego). Więc można być właściwie pewnym, że znów nie będzie dokładnie nic ciekawego. Albo lepiej - nic nie będzie, poza BF2. Tak jak Mossara dziwi mnie to, że nie wykorzystują dużego hype`u na nowe SW i nie robią żadnych gier, żeby jeszcze dodatkowo zdoić kasę.

Gra od Visceral Games ma być w przysszłym roku. Czas na teaser :D

@Lubsok
A wiesz to z..?
ew jak definiujesz "ciekawe"

@Lubsok no wiem. Co mnie troche dziwi bo moga ostro doic kase na grach z SW a tego nie robia.

Czy już możemy zobaczyć coś od Visceral Games? Bardzo proszę ;/

I tak nie zapowiedzą nic ciekawego.

Plix pokazcie cos poza BF2.. Nie wiem, jakas strategie, RPGa, gre akcji, cokolwiek innego niz mobilki. Ja to bym najchetniej pogral w jakas przygodowke 2D (badz takie 2.5D ala Walking Dead).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.