Książki

"Więzy krwi" połączą nas w lipcu

empik.com

W bazie produktów dostępnych w sklepie internetowym empik.com, pojawiła się zapowiedź czwartej tegorocznej premiery z kanonicznego uniwersum Star Wars. Powieść "Więzy krwi" (org. Bloodline) autorstwa Claudii Gray pojawi się w przedsprzedaży 19 lipca w sieci Empik, a dwa tygodnie później trafi do ogólnokrajowej dystrybucji. Za przekład odpowiedzialna jest Anna Hikiert-Bereza. Książka zostanie wydana w nakładzie wydawnictwa Uroboros w miękkiej oprawie w cenie 39,99 PLN.

Książka, która wiąże słynną trylogię Star Wars z Przebudzeniem mocy.

Kolejna książka z serii Star Wars. Tym razem czytelnik zapozna się z wydarzeniami, które rozgrywają się 6 lat przed historią opisaną w Przebudzeniu mocy.

Kiedy rebelianci pokonali Imperium, Leia Organa uwierzyła, że to początek pokoju w galaktyce. Jako członek Senatu musi stać na straży demokracji i bacznie obserwować przekupnych polityków oraz ludzi, którzy w duchu nadal pozostali wierni Imperium. Tymczasem w galaktyce czai się nowe zagrożenie.Temat do dyskusji na forum.Tagi: Anna Hikiert-Bereza (118) Claudia Gray (56) Empik (149) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (86) zapowiedzi książkowe (274)

Komentarze (16)

A kiedy coś dla dzieci....?😎....a to że nowa republika popełnia te same błędy co stara....nie jest niczym niezwykłym...niestety jest to bardzo... realistyczne

Wynudziłem się na tej książce niemiłosiernie

Czekam na tą książkę bardzo bardzo mocno, pani Claudia jest w miarę spoko, ale mam nadzieję, że nie będzie to zbyt infantylna powieść.

@Hegan --> Właściwie to przedstawiłeś sytuację polityczną w większości krajów demokratycznych.

Książka mierna. Wychodzi na to, że Nowa Republika popełnia te same błędy, co Stara, znowu spiski, zakulisowe działania, kontakty senatorów z gangami, podział na zwalczające się frakcję, Centryści, Populiści, no i nieudolność przywódców. Przecież jak już nie ma Sithów, to można było tę Republikę zorganizować lepiej, bo nikt nie pociągał już sznurkami zza kulis. No i to dziecinne czepianie się Lei że była córką Vadera, a wszyscy jakby zapomnieli jej zasług w bitwach przeciwko Imperium. No cóż, brak solidnych pisarzy, Luceno strasznie obniżył ostatnio loty (Katalizator) to wyciągnęli z kapelusza jakąś Claudię Gray.

@Ozze, ta książka nie należy co cyklu "W oczekiwaniu na TFA". Na oryginalnej okładce jest "In the years before SW:TFA".

Dawno nie czytałam czegoś po polsku, toteż czekam :)

Teraz zwróciłem uwage, że nie ma tak jak w przypadku Utraconych Gwiazd, że po premierze TFA jest nadal ``w oczekiwaniu na Przebudzenie Mocy`` tylko teraz jest ``Przed Wydarzeniami ze...`` :DD

NO wreszcie.:)

Już zamówione i zapłacone:)

Szkoda ze już nie teraz miałabym co czytać na wyjeździe :), ale jak wrócę do kraju to odrazu będę robiła najazd na Empik.

Aaaaaw yeah. Zapomnialem, ze to juz

Albo to też jest dobre: . Kolejna książka z serii Star Wars.

Uwielbiam w książkach SW: "Tymczasem w galaktyce czai się nowe zagrożenie." ~:)

Tytuł dobry a wiadomość jeszcze lepsza! :)

Obstawiałem właśnie taki tytuł :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.