Gry komputerowe

Nieco przecieków o grze od Visceral GamesPrzed targami E3 liczyliśmy, że na imprezie otrzymamy informacje o grach z Gwiezdnych Wojen, niestety w Los Angeles zaprezentowany został tylko nowy Battlefront (za to całkiem niezły). O pozostałych grach nie usłyszeliśmy ani słowa. Wygląda jednak na to, że już niedługo, może przy okazji D23, a może na Gamescom-e, otrzymamy stosowną prezentację. Przemawiają za tym kolejne przecieki, które pojawiają się w internecie.
Według niepotwierdzonych oficjalnie informacji, zespół Amy Henning pracuje nad projektem o kodowej nazwie "Project Ragtag". Główny bohater ma nosić imię Dodger, a wcielać się ma w niego Todd Stashwick – aktor znany z seriali Gotham, 12 małp, The Originals, Complications. Nie wiadomo jednak czy chodzi tylko o użyczenie głosu, czy także o sesje motion capture.
Dodger był mieszkańcem Alderaan, które zniszczonego przez Gwiazdę Śmierci, z nieznanych powodów znalazł się na liście „najbardziej poszukiwanych” przez Imperium. Gra została umiejscowiona po zakończeniu „Nowej Nadziei” a tuż przed „Imperium Kontratakuje”.
Ci z nas, którzy tęsknią za wizją zwiedzania niskich poziomów Coruscant w grze 1313 w roli łowcy nagród, ucieszą się na wieść o tym, że bohater nowej gry również ma zajmować się tą profesją. Początkowo wykonywać ma zadania dla Jabby, podczas których uzyska wiedzę o wydarzeniach istotnych dla konfliktu Rebelii z Imperium. To od gracza ma zależeć co uczyni z tą wiedzą i po której ze stron konfliktu się opowie. Nieco bardziej niepokojąca w tym konteksie jest informacja o broni głównego bohatera, na którą poza jak najbardziej pasującym blasterem, ma się składać także light whip (odmiana miecza świetlnego uznawana jako „bat energetyczny”).

Są to oczywiście informacje nieoficjalne, jednak pokrywające się w informacjach z kilku źródeł, nam pozostaje czekać na jakąś oficjalną zapowiedź.Tagi: EA Polska (14) Electronic Arts (87)

Komentarze (18)

mieczokoptery z Rebelsów: "co to ku.. jest". Bicz świetlny: "o super!"

W sumie fajnie, może wyjdzie jakaś przyzwoita gra. Ten cały lightwhip, nie wiem o co te kontrowersje, fajny pomysł i coś trochę innego.

"Dodger był mieszkańcem Alderaan, które zniszczonego przez Gwiazdę Śmierci, z nieznanych powodów znalazł się na liście „najbardziej poszukiwanych” przez Imperium."

Akurat dla mnie jasne czemu Imperium go goni. Proste był mieszkańcem Alderanu po wysadzeniu go był żywym świadkiem brutalności metod Imperium więc chcieli go kasnąć.

Bicz brzmi dziwnie, ale reszta spoko. Więcej takich przecieków poproszę :)

Zaraz znowu zacznie się płacz, że nie ma Jedi...

Ej, gościu jest biały? DOBRZE WIDZE? :o

bicz świetlny to przesada. wystarczyłaby taka bron co miał traitor.

Jeśli Dodger (Dodger?!) będzie miał jeszcze odrzutki przy sztybletach, to biere w ciemno. ~:/

Może coś zrobią na zasadzie ich Dante`s Inferno w końcu to im wyszło - taki Indiana Jones w świecie SW bicz by do tego pasował

Uuuu, lightwhip... Mega :D Jestem za! ;)

W nowym kanonie jest nawet szturmowiec z mieczem świetlnym, więc nie wiem co w tym dziwnego :P

XTheMichalX, a to tylko Jedi mogą używać "świetlnej" broni? Moim zdaniem brzmi spoko, a łowcy nagród używający czegoś innego poza nudnym blasterem to nie nowość (patrz: starokanoniczna Aurra Sing).

A po co jedi bicz?

Świetne informacje - łowca nagród, zlecenia, wybór ścieżki Impreium/Rebelia - jest na co czekać. Jaram się! Bicz świetlny mnie nie martwi, wręcz przeciwnie.

może dlatego że bohater to łowca nagród a nie jedi, więc po co mu na siłę ten bicz ??? Blaster lepszy.

Już jestem nagrzany tym newsem. :)

Dlaczego niepokojąca informacja o biczu świetlnym? To było już w EU i nikt nie narzekał zdaje się.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.