Solo

Ron Howard nowym reżyserem filmu o Hanie Solo

Oficjalna

We wczorajszym newsie informowaliśmy o odsunięciu od niezatytułowanego spin-offa o Hanie Solo jego wcześniejszych reżyserów, Phila Lorda i Christophera Millera ze względu na "różnice artystyczne". Dziś znamy już nazwisko nowego reżysera - to Ron Howard, twórca takich filmów jak np. "W samym sercu morza", "Wyścig" czy "Frost-Nixon", a także zdobywca Oscara za reżyserię filmu "Piękny umysł" z 2001 r. Dodatkowo poinformowano, że data premiery nie powinna ulec zmianie - nadal jest to 25. maja 2018 r.Tagi: Christopher Miller (58) Phil Lord (54) Ron Howard (104)

Komentarze (28)

Trzeba życzyć mu powodzenia.

Za młodu Howard grywał w westernach (bo aktorem też bywał). Tu go macie z samym Johnem Waynem! (The Shootist)
http://markvoger.com/wp-content/uploads/2015/09/MVCOM-SHOOTIST-15.jpg
A scenarzysta Kasdan pisał i reżyserował westerny (Silverado).
No to musi być kosmiczny western. Bierę!

Komedia jak najbardziej z zachowanym Hanem takim jaki powinien być. Western zarezerwowany na film o nowym właścicielu zbroi Feta

Jeśli to prawda to w pełni popieram decyzję. Western - spoko, może być ciekawie, jestem jak najbardziej za. Ale nie chciałbym widzieć niczego ze świata Star Wars w konwencji amerykańskiej komedii.
Dobrze, że LucasArts dba o spójność uniwersum oraz o jakość, jakie sobą prezentuje.

nedz123 - to też taka trochę zrzynka ze wszystkich klasycznych części ;)

"Zrzynką" może i nie, ale nie liczyłbym też na poziom RO.

Pożyjemy zobaczymy o ile film będzie ciekawy i na poziomie co najmniej RO i przede wszystkim NIE BĘDZIE zrzynką to będę zadowolona.:)

Ale wyscie sie przypieprzyli do tej Kathleen. Ponoc odtworca roli Hana pierwszy zareagowal na to ze Phil i Chris robia z Hana zupelnie inna postac, a wizja jest glownie Kasdana a nie KK.

Nie ma znaczenia kto będzie reżyserem. Ma się dokonać wizja KK, Disneya i koniec.

Za późno na rewolucje.

Ron Howard też potrafi zrobić dobry film.

LS z tego nic nie wyjdzie. Mówiłem zrobić o IG-88, wybadać klimat, nabrać doświadczenia. To nie dosć że zniszczyli przez TFA ANH to teraz niszczyć bedą Hana... rence opadajom !

oby wyszedł z tego "Willow 2: Han Solo" :D

Ciekawe, na jakim etapie skończyli prace? :D

teraz może wyjść coś świetnego albo naprawdę tragicznego

Jego Piękny umysł, Frost/Nixon i Willow są świetne. Ciekawe tylko, czy uda mu się posklejać własną wizję z tym, co już jest. szczerze, to dopiero teraz jestem ciekawa tego filmu o Hanie xD

Hmmm, wygląda na zatroskanego. Mam nadzieję, że zarządzi grudzień.

@Adakus
Jakby nie patrzeć kręcił z Dżordżem Willow...

Ron Howard od 7 lat próbował wprowadzić do kin "Mroczną Wieżę" (również film nawiązujący do westernów) i ostatecznie, choć nie na stołku reżyserskim, udało mu się przepchnąć ten projekt. Ostateczna wersja oczywiście już wiele z Howarda mieć nie będzie, no i dopiero zobaczymy w sierpniu co z tego wyjdzie, ale bardzo polubiłem gościa za to jak długo i z jaką pasją przepychał Wieżę więc póki co daję mu kredyt zaufania :-)

Howard jest doświadczonym twórcą dodatkowo należy do starej gwardii, więc nie będzie miał problemu z dogadaniem się z Kasdanem czy Kennedy. Jestem spokojny o film.

Howard - na pewno liczy się tu jego ogromne doświadczenie reżysera i producenta, na wielu frontach, w różnych gatunkach filmowych. Ale czy film uda się uratować? Obyśmy za tydzień nie zobaczyli newsa "Howard rezygnuje" :D

Hmm. Obejrzałbym Arrested Development ponownie.

Szanuję go za "Piękny Umysł", "Wyścig", a przede wszystkim "Nixon/Frost", jednak zupełnie nie widzę go w konwencji Space Westernu. Oczywiście nie skreślam, pożyjemy, zobaczymy, ale jego dotychczasowe dzieła zupełnie odbiegały od luźnych komedii Lorda i Millera, więc obawiam się, co wyjdzie z takiej mieszanki wybuchowej i w jaki sposób połączą gotowy już materiał chłopaków z dokrętkami Howarda.

Reżyserować powinien Hego Damask !! Nikt inny.

Tak myślę czy Ron Howard nie powinien też być oznaczony w tym newsie:
http://star-wars.pl/News/22071,Chistopher_Miller_i_Phil_Lord_zwolnieni.html
A co do samego wyboru: pożyjemy, zobaczymy, ale sam pomysł na film zdawał się być katastrofą, więc myślę że bez względu na umiejętności Ron dużo nie uratuje.

Kiedyś byłbym na tak. Teraz po jego kliku ostatnich filmach... No nie wiem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.