Rebelianci

Zapowiedź trzeciego sezonu "Rebeliantów" na DVD i blu-ray

Making Star WarsWczoraj w "The Star Wars Show" dowiedzieliśmy się, że płytowe wydanie trzeciego sezonu "Rebeliantów" ukaże się w Stanach 29. sierpnia. Dzisiaj mamy trochę więcej informacji:

Po założeniu sekretnej bazy na Attolonie załoga "Ghosta", teraz dowodzona przez o wiele potężniejszego Ezrę, wzmacnia rebeliancką flotę dzięki gromadzeniu nowych źródeł i rekrutowaniu tych, którzy są chętni stanąć przeciwko Imperium. Jednakże wysiłek zdławienia rebelii został teraz podjęty przez chłodno kalkulującego Wielkiego Admirała Thrawna, którego strategiczna, taktyczna i kulturalna intuicja czyni z niego zagrożenie, jakiemu jeszcze rebelia nie stawiła czoła. W sezonie trzecim Ezra i Sabine przyjmują nowe role i wyzwania, podczas gdy rebelianci przygotowują się do swojej największej misji - bezpośredniego uderzenia w Imperium.

Dodatki - blu ray (wszystkie bonusy z DVD plus poniższe):

  • "Return to Mandalore" - dowiedz się jak Mandalora wpasowuje się w imperialny reżim - i czy Sbaine uda się zjednoczyć swój lud przeciwko siłom wroga.
  • "Thrawn: A Legend Reborn" - poznaj znaczenie Thrawna w kanonie "Gwiezdnych Wojen" i jaka przyszłość może czekać tego złoczyńcę.
  • "Apprentices to Outcasts: Kenobi and Maul" - prześledź dzieje dwóch przeciwników, którzy ścierali się wiele razy w historii "Gwiezdnych Wojen" i dowiedz się dlaczego nadszedł najwyższy czas, aby zakończyć ich opowieść.

Dodatki - DVD:

  • "A Rebel Alliance" - odkryj jak stworzenie Sojuszu Rebeliantów w serialu łączy się z "Łotrem 1" - i jakie ekscytujące możliwości czekają nas w historiach z sezonu 4.
  • "Rebels Recon" - wejdź za kulisy wraz z aktorami i twórcami w 19 pełnych informacji odcinkach!

Specyfikacja techniczna:

  • Liczba dysków: 3 (blu-ray), 4 (DVD).
  • Czas trwania: 485 minut (nie licząc dodatków).
  • Obraz: 1:78 szerokoekranowy.
  • Dźwięk: 5.1 Dolby Digital.
  • Języki: angielski, francuski, niemiecki i hiszpański.

Pozostaje jednocześnie pytanie co z polską premierą. Do tej pory Galapagos wydał dwa poprzednie sezony na DVD, ale Disney XD jak do tej pory nie wyemitował drugiej połowy sezonu i na razie się nie zanosi. Może polską wersję zobaczymy dopiero na płytach?

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Blu-ray (183) DVD (512) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (490)

Komentarze (11)

I znów Pryce ma nie swój stopień.

Fu**, rzeczywiście. xD Taki mały, że prawie nie widać.

A Chopper na okładce nie ma. Hahaha.

Fajna okładka, nawet Agent Smith Thrawn im wyszedł <3

Saturny rozdane

Piękny sezon, z pięknym finałem, DVD na pewno kupię jak wyjdzie w PL.

i że to była w zasadzie rozgrywka Hera vs Thrawn. Fajnie że wreszcie jakieś dodatki są, wydanie s2 to było nieporozumienie.

Fajna okładka - super, że pokazują, że Hera jest w sumie ważniejsza od Kanana :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.