Książki

Wieści z frontu wydawniczego

Internety

Wieści zaczynamy od niepokojącej informacji na temat albumu "Making Rogue One: A Star Wars Story: A Behind-the-scenes Photo Journal", czyli przewodnika po produkcji filmu "Łotr 1". Książka została zapowiedziana na październik 2017, jednak aktualnie jest usuwana z ofert sklepów internetowych oraz katalogów, w tym jej wydawcy, Abrams Books. Nie są znane dokładne powody anulowania tej publikacji, ale chodzą słuchy o niezadowalających efektach pracy jej autora, Josha Kushinsa. Album zapewne czeka identyczny los co poprzednika, przewodnika po produkcji "Przebudzenia Mocy", który został anulowany w ubiegłym roku. Miejmy jednak nadzieję, że wydawca potrzebuję jedynie więcej czasu na dopracowanie materiałów i obie książki pojawią się w przyszłości.

Za niecałe trzy tygodnie w Stanach Zjednoczonych w San Diego rozpocznie się święto fanów wszelakiej fantastyki, San Diego Comic Con. Taka impreza nie obędzie się bez obecności marki Star Wars. Z wieści już zapowiedzianych na oficjalnej, spodziewać się możemy imprezowej premiery powieści "Battlefront II: Inferno Squad" autorstwa Christie Golden od wydawnictwa Del Rey. Książkę będzie można nabyć w twardej okładce w limitowanej oprawie, zaczerpniętej z materiałów promocyjnych do gry "Battlefront II". Książka będzie podpisana przez autorkę, a w środku znajdziemy pieczątkę oraz przyozdobione kartki z symbolem Inferno Squad. Za takie wydanie będzie trzeba zapłacić 40,00 USD.

Sieć sklepów Barnes & Noble zapowiedziała na wrzesień tego roku wznowienie trylogii Hana Solo ("Rajska pułapka", "Gambit Huttów", "Świt Rebelii") autorstwa Ann C. Crispin w wydaniu zbiorczym. Jest to kolejna odświeżona trylogia jaka pojawiła się w tej sieci, po wznowieniach adaptacji powieściowych oryginalnej trylogii jakie miały miejsce w 2012 i 2015 roku. Książka zostanie wydana w twardej oprawie w cenie 25,00 USD przy objętości 784 stron. Chętnych na złożenie pre-ordera zapraszam pod ten link.Ukazały się też przykładowe strony z nadchodzącego przewodnika po Gwiezdnych wojnach dla dzieci od wydawnictwa Dorling Kindersley. "Made Easy: A Beginner’s Guide to a Galaxy Far, Far Away" opracowany przez Christiana Blauvelta ukaże się 1 września tego roku w ramach cyklu Journey to Star Wars: The Last Jedi.Tagi: A.C. Crispin (15) Abrams Books (46) Album (184) Battlefront II (2017) (91) Christian Blauvelt (3) Christie Golden (68) Del Rey (475) DK Publishing (Dorling Kindersley) (70) Josh Kushins (4) Łotr 1 (spin-off) (467) Przewodnik (160) San Diego Comic Con (50) StarWars.com (207) Trylogia Hana Solo (9) W oczekiwaniu na Star Wars: Ostatni Jedi (Journey to Star Wars: The Last Jedi) (22)

Komentarze (4)

Jak można anulować tak epicką książkę!

P. S. Ten ciekawy (sic!) artykuł na ostatnim zdjęciu zainteresuje paru tu obecnych...

Jakby film o Solo wykorzystał jakieś elementy Trylogii Hana albo Przygód Hana to byłoby to mistrzowski ruch i ukłon dla tych legendarnych pozycji.

Trylogia Solo jest super, kto nie czytał, niech nadrabia. Druga trylogia też jest fajna.
Bardzo mi się widzi przewodnik dla dzieci. ~:)

Szkoda, że "Making of" po "Łotrze" zostało anulowane (na to wygląda). To mogła być świetna książka, biorąc pod uwagę zmiany jakie zaszły podczas produkcji. ;(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.