Twórczość fanów

Fanfilm „LEGO Jedi Knight II: Jedi Outcast”

Darth Ponda

Choć gra Jedi Knight II: Jedi Outcast została wydana półtorej dekady temu, wciąż rozbudza wyobraźnię fanów. Jednym z nich jest użytkownik YouTube’a o nicku raptor 5120. Zdecydował się on na odtworzenie fabuły tej gry w postaci animacji z klocków LEGO. Całość została wykonana w Blendrze, na razie dostępny jest pierwszy film z serii.

Bazuje on na pierwszej misji z gry. Kyle Katarn i Jan Ors lecą na planetę Kejim.Tagi: Fan Film (221) Jedi Knight II: Jedi Outcast (85) LEGO (417)

Komentarze (14)

Wreszcie wiem, co trzeba robić w tej grze!

Wow naprawdę jestem pod wrażeniem.

Pamiętam, jak bardzo byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że Jeff Bennett - aktor, który podkładał głos Kyle`owi Katarnowi -
dubbingował także Johnny`ego Bravo i pingwina Kowalskiego. :P

Jakościowo dorównuje profesjonalnym produkcjom spod szyldu LEGO.

Wstyd, że "Rebelsi" z takim budżetem mają animację jaką mają. Fanfilm wygląda niewiele gorzej, a momentami o niebo lepiej.

To jest lepsze od całego dotychczasowego wkładu Disneya w SW![4]

Wielki szacunek za zrobienie tego filmu szczególnie jeśli to poklakowo (czyli zdjęciami, jeden minimalny ruch zdjęcie 24 albo 25 zdjęć równa się jednej sekundzie filmu animowanego).

To jest lepsze od całego dotychczasowego wkładu Disneya w SW! [3]

To jest lepsze od całego dotychczasowego wkładu Disneya w SW! [2]

Zaczyna się akurat pierwszą misją na Kejim ;) Świetna animacja. Swoją drogą, odkryłem ostatnio, że Jan Orsz Outcasta i Herze Syndulli z Rebelsów podkładała głos ta sama aktorka - Vanessa Marshall :D

Lepsze niż FoD.

To jest lepsze od całego dotychczasowego wkładu Disneya w SW!

Wooooow!!! Mega szacunek za to ze komus chcialo sie to robic. Super sprawa, wspomnieja powracaja, chyba odpale sobie ta gre. :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.