Komiksy

„Darth Vader i zaginiony oddział” już w sprzedaży

Egmont Polska

Dziś do sprzedaży trafił nowy tom wydawanego przez Egmont cyklu Legend. Na fanów komiksowych opowieści czeka historia opisująca perypetie najsłynniejszego lorda Sithów. Zachęcamy do zapoznania się kolejną dawką przygód z odległej galaktyki.

Legendy: Darth Vader i zaginiony oddział

Wydarzenia, które ukazano w filmie Zemsta Sithów, wciąż prześladują Dartha Vadera. Mroczny Lord musi jednak zapomnieć o swojej przeszłości i skupić się na tym, co niesie przyszłość. W ramach nowej misji ma udać się do tajemniczej Mgławicy Duchów i odnaleźć – a w miarę możliwości także uratować – zaginione imperialne siły ekspedycyjne.
Zadanie okazuje się trudniejsze, niż się z początku zdawało, a w dodatku Vader musi się dzielić zwierzchnością nad własnymi jednostkami z upartym, choć kompetentnym oficerem.
Komiks oryginalnie został wydany w zeszytach Darth Vader and the Lost Command #1-5 przez Dark Horse Comics.
Scenariusz Haden Blackman, rysunki Rick Leonardi, tusz Dan Green, kolory Wes Dzioba, okładka Michael Kutsch. Przekład: Jacek Drewnowski. Cena 49,99 zł, 120 stron, oprawa miękka ze skrzydełkami.

Temat na forum.Tagi: Darth Vader i zaginiony oddział (Darth Vader and the Lost Command) (15) Egmont Polska (604) Haden Blackman (76) Jacek Drewnowski (91) Legendy (komiksowa kolekcja) (50) Rick Leonardi (4)

Komentarze (7)

Vader + klimat Zemsty Sithów + transformacja ustrojowa + Blackman = kupione i do odbioru w Kato!

@Adakus nie mam, ale potwierdzam. Widziałem na insta Seva :)

Zauważyłem właśnie że ta okładka różni się o tej pierwotnej z pierwszych zapowiedzi (głowa Vadera na napisach). Czy osoby posiadające komiks, mogłyby potwierdzić, że powyższa okładka to ta ostateczna (głowa Vadera pod napisami).

Już odebrany z kiosku :)

kolejny must have!

Kupie i who+y. :D

Może zakupie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.