Komiksy

SDCC 2017: Komiksowe wiadomości z Comic-Conu

różne

W ten weekend w San Diego, CA odbywa się najpopularniejszy festiwal popkulturalny na świecie - Comic Con International. Poniżej prezentujemy wszystkie nowinki dotyczące komiksowego świata Star Wars.

Wydawnictwo Marvel Comics zapowiedziało nową serię limitowaną. Komiks zaadaptuje scenariusz powieści Timothy'ego Zahna pt. Thrawn. Za scenariusz będzie odpowiedzialna Jody Houser, a szatę graficzną przygotują Luke Ross i Nolan Woodard. Na panelu wydawnictwa została pokazana okładka pierwszego zeszytu autorstwa Francesco Mettiny. Premiera jest planowana na luty 2018 roku.

Niedawno pojawiła się informacja, że wydawnictwo IDW zacznie publikować komiksy oryginalne dla najmłodszych czytelników. Pierwszy numer ma trafić do sklepów już we wrześniu i na stoisku wydawnictwa widać było reklamy zbliżającej się linii komiksów Star Wars Adventures.

Dodatkowo, na jednym ze stoisk została zaprezentowana osobista kolekcja zmarłej Carrie Fisher.
Tagi: Carrie Fisher (333) Francesco Mattina (7) IDW Publishing (38) Jody Houser (27) Luke Ross (20) Marvel Comics (359) Nolan Woodard (1) San Diego Comic Con (50) Star Wars Adventures (2017 IDW) (38)

Komentarze (5)

Też nie rozumiem po co robić tę samą historię kilka razy. Nie można było zrobić jakiejś komiksowej obudowy książki?

Carrie nieźle! Licencjonowane komiksy z klasifykacją. Ale ten SW #1 to wart pewnie z 60$.

JAk ja nie rozumiem tego poco tracić czas i kase na kolejną adaptację książki nie lepiej by było zainwestować w jakiś komiks z perspektywy zwykłego szturmowca/ oficera Imperium/ rebelianta/ łowcy nagród gdzie nie pojawia się nikt z wielkiej trójcy ani z innych znanych postaci?

Ciekawe czy Egmont wyda Thrawna. Mysle ze wieksza szansa niz w przypadku Kanana.

Fajna kolekcja Carrie Fisher.
Thrawn - OK. Kupię.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.