Han Solo

Ron Howard znowu nadaje

Ron Howard nie ustaje w informowaniu nas na temat filmu o Hanie Solo. Reżyser jest ewidentnie bardzo podekscytowany tym projektem i jak sam twierdzi, to będzie wielki film. Jego zdaniem film ma wspaniałe postaci, dobry scenariusz i aktorów, którzy potrafią udźwignąć te role. Praca na planie to dla niego fantastyczne, kreatywne przeżycie. Przy okazji zamieścił kolejnego twitta. Przyznaje w nim, że używa figurek do pracy, do wyobrażenia sobie pewnych scen. Z pewnością nowy reżyser dobrze się bawi, a patrząc na to, że obecnie film jest pod specjalnym nadzorem Lucasfilmu to chyba prace idą w dobrym kierunku.Howarda dopytują też, czy jego brat, Clint Howard wystąpi w filmie. Odpowiedź była krótka, nie będziemy zawiedzeni, czyli najpewniej tak.

Woody Harrelson zaś po raz kolejny chwalił reżysera. Wygląda na to, że teraz wszyscy są świetni i wszyscy są zadowoleni. Zobaczymy, jak wyjdzie film.

Emilia Clarke zamieściła nawet filmik z planu. Co prawda formalnie w ten sposób świętuje to, że ma już ponad 10 milionów obserwujących na Istagramie. Dla nas ważne jest to, że nagrała to na planie filmu o Solo, no i towarzyszy jej Chewbacca (czyli Joonas Suotamo).Tagi: Emilia Clarke (44) Han Solo (spin-off) (335) Joonas Suotamo (30) Plotki (1062) Ron Howard (160) Twitter (61) Woody Harrelson (39)

Komentarze (12)

...bo jedyne dozwolone p0rno w starwarsach to Vader bez hełmu.

Renn - obrońca moralności. xDDDD

Luke S, to by spieprzyło odbiór Gwiezdnych Wojen :) Szczerze to chyba bym wyszedł z kina jakby kierowali rozwój jej postaci na właśnie takie nudesy itd :P Bo to jednak Star Wars ;)

Finster, jakieś gów**. xD

Co to jest to instacoś, o czym wszyscy mówią???

Nie wywołujcie łysych Wookie z lasu...

Luke S. To nie w Star Wars :p Może w aktorskim serialu by się odważyli xD

Mam nadzieję, że Clarke zaliczy jakiegoś nudesa w filmie.

"Nie, nie widziałem jak pan się bawi laleczkami". xD

Tak, tak, figurki do pracy. Lord Hełmofon też się tak tłumaczył.

10 milionów na Instagramie... Quo vadis świecie?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.