Fandom

150. Spotkanie Śląskich Fanów Star Wars

SŚFSW

Ave.

Śląski fandom Star Wars będzie miał wkrótce swoje jubileuszowe, stopięćdziesiąte spotkanie. Chcemy to oczywiście odpowiednio uczcić, i to nie tylko we własnym gronie. Urządzamy większą imprezę i chcemy na nią zaprosić wszystkich chętnych!

Spotykamy się 12 sierpnia 2017 w naszym stałym, przyjaznym nerdom lokalu, czyli "Cybermachinie". Miejscówka znajduje się 2-3 minuty piechotą od głównego dworca PKP w Katowicach, przy ulicy Św. Jana 10. Zaczynamy od godziny 16:00, a kończymy w tzw. późnych godzinach nocnych. Dla tych, którzy pojawią się w gwiezdnowojennych strojach, przewidziane są zniżki przy barze, a odpowiednią oprawę jubileuszu ma wspomagać tort oraz sącząca się z głośników muzyka Johna Williamsa. Chodzą też pogłoski o mini-konkursie wiedzowym, oczywiście z zakresu Gwiezdnej Sagi.

Postaramy się zapewnić nocleg gościom spoza Śląska. Dawajcie znać w komentarzach, że będziecie i ile miejsc do spania Wam potrzeba, żebyśmy mogli ogarnąć temat z wyprzedzeniem.

Na samym spotkaniu planujemy robić to, co zwykle, czyli gadać, rozmawiać, dyskutować. O Star Wars, o filmach, o komiksach, książkach, grach. Przy piwie, coli lub czymkolwiek innym. Pewnie wypijemy niejeden toast za Śląski fandom. Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się! Jeśli jesteście z daleka i dawno nas nie widzieliście... Albo nie znacie nas w ogóle i chcecie to zmienić...

Przybywajcie! Wszyscy są mile widziani.


Czas: 12 sierpnia, godz. 16:00
Miejsce: Cybermachina, ul. św. Jana 10, Katowice
Obecność: OBOWIĄZKOWA

Wydarzenie na FacebookuTagi: Śląsk (257)

Komentarze (12)

Zjadłem nawet swoją obecność

Dev -> Będę, przywiozę Gufa ze sobą.

Naare
Lokal jest czysty i nerdowsko przystrojony, z możliwością skorzystania z konsol do gier czy planszówek itp. To nie byle speluna

Naare wtf?:P Ogór a ty będziesz?

Naare - nie bardzo rozumiem, o czym piszesz...

Lui zje wszystko i wszystkich.

Lui zje części tortu od wszystkich.

A Lui może zjeść moją cześć tortu !!

Mnie nie będzie niestety bo BAf rżnie w tym czasie...

Jestem obok Katowic ale nie wiem czy przyjść bo trochę mi się wydaje to takim barem (nie mówią o tym nigdzie tylko tu i na fb) wiec myślę że przyjadę i się wrócę do domu bo będą tam "dziwne wawarunki"

Będzie Ludwiczek? Bo Otasa nie będzie.

Miłego świętowania! :D

Jak się uda to wpadnę na 151 :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.