Rebelianci

Plotki o „Rebels” #62

Różne

„Rebelianci” opuścili dwa największe letnie konwenty - San Diego Comic Con i D23 - ale już niedługo powinniśmy się spodziewać jakiś wieści. Na pewno w przyszłym miesiącu, a konkretnie 2. września, bo wtedy właśnie będzie trwać Fan Expo w Kanadzie. Swój udział w imprezie potwierdził Dave Filoni, który na rysunku uchwycił podobieństwo pomiędzy Lothalem a Toronto. Na konwencie będzie pokazywany jakiś odcinek, ale nie jest potwierdzone czy będzie to „Heroes of Mandalore”, który puszczano w kwietniu na Celebration.Druga wieść, która parę godzin temu podbiła Internet, to tekst z io9. Artykuł dotyczy sprawy, o której poniżej, ale pojawiła się tam wzmianka, jakoby czwarty sezon miał powrócić 23. września wraz z podwójnym odcinkiem pilotowym. Informacja ta została szybko zdementowana przez Tracy Cannobio, ale pracownica Lucasfilmu obiecała, że dostaniemy oficjalne potwierdzenie "całkiem prędko".

Wczoraj medialną burzę wywołał (już skasowany) tweet scenarzysty Stevena Melchinga, w którym przedstawił pracę koncepcyjną Reksa w stroju przypominającym te noszone przez rebeliantów na Endorze (nie jest ona nowa, przewijała się w okolicach Celebration). Sęk w tym, że autor dodał jeszcze fotkę Nika Santa, czyli jednej z postaci pobocznych z „Powrotu Jedi” i podpisał ją "To się dzieje". Fani od razu doszli do wniosku, że stanowi to oficjalne potwierdzenie plotki, którą kiedyś puścił Filoni, a wedle której to nie Nik, a Rex właśnie znajduje się na Endorze. Sam Hidalgo twierdził, że nie byłoby to wykluczone, lecz Melching chyba trochę się przestraszył zamieszania, które wywołał, i w długim poście wyklarował parę spraw: nie zauważył podobieństwa do Santa aż do chwili, gdy po premierze zwiastuna sezonu drugiego fani nie zwrócili mu na to uwagi. Wielu członkom ekipy spodobało się to, ale upodobnienie jednego mężczyzny do drugiego nie było celowym zabiegiem. Nowy mundur kapitana odzwierciedla po prostu fakt, że posuwamy się dalej na osi czasu, a załoga „Ghosta” jest teraz członkiem większej rebelii. Scenarzysta nie zna odpowiedzi na to, czy obaj żołnierze to jedna i ta sama osoba.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Dave Filoni (357) Epizod VI: Powrót Jedi (385) Pablo Hidalgo (276) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (490) Steven Melching (7) Tracy Cannobio (13)

Komentarze (12)

Od początku zobaczenia rebelsowego modelu Rexa kibicuję, aby "starszy pan z białą brodą z RotJ" okazał się być właśnie Rexem. :-) Byłoby to piękne połączenie starego z nowym.

Niby rzekomo klony mają rozwój dwa razy szybciej od człowieka, ale przecież umierają dwa razy szybciej niż przeciętny człowiek.
Ale się tam nie mieszam, bo bardzo lubię Rexa.

Jakby Rex był na Endorze, to byłby to lepszy mindfuck niż to, że Palpatine to Sidious. :D

W sumie, uważam, że decyzja już w Lucasfilmie zapadła, ale nie chcąc zdradzać fabuły Rebels S4 po prostu kręcą, a Rex jest tym rebeliantem z ROTJ.

Darth HaRdCoRe hmmm niekoniecznie bo wzrost był przyspieszony dwukrotnie więc gdy Rex pojawił się w Rebels miał 28 lat czyli 56 jako klon, podczas wydarzeń w ANH miałby 64 a zatem w chwili ROTJ 72. Oczywiście zakładając, że dożyje do ANH a tym bardziej do ROTJ i faktycznie okaże sie wspomnianym wyżej Randomem

Gracu999 --> dokładnie tak. A poza tym - wyjątkowo długowieczny klon z tego Rexa. ;)

1. Stwórz postać w serialu.
2. Przywróć ją w drugim serialu.
3. Znajdż randomową postać w tle w filmie. Przechrzcij randomową postać na wspomnianą wyżej. Motto jest takie: I tak to nic nie wnosi.

Info dla niektórych: proszę nie brać mojego komentarza zupełnie na serio...

W kolejnej wersji ROTJ muszą go przerobić na starszego Temuerę Morrisona.

Pewni e w Toronto dadzą date stawiam na skraj września albo październik.

Mieliśmy (w zasadzie mamy dalej) Ahsokę Schroedingera, to dlaczego nie Rexa do kompletu?

Czyli wychodzi na to, że tam scenarzyści są od przynoszenia kiełbasy na grilla. Pasuje. Dlatego ichnie różne projekty mają problemy ze scenariuszami.

Rex jednocześnie jest w ROTJ i go nie ma.

Rex Schrödingera.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.