Solo

Kolejne zdjęcie od Howarda

Zaczynamy od kolejnego zdjęcia od Rona Howarda. Tym razem sprawdzanie kamer.Alden Ehrenreich przyznał, że zmiana reżysera nie wpłyneła jakoś negatywnie na film. Wręcz przeciwnie. Zdaniem aktora, Howard jest bardzo zabawny w tym, co robi. Wszyscy nadal się dobrze bawią na planie, no i jak twierdzi Alden to będzie najśmieszniejszy film z cyklu „Gwiezdne Wojny” jaki dotychczas powstał.

Trochę inaczej o zmianie reżyserów mówi filmowy Lando, czyli Donald Glover. Dla niego było to dość dramatyczne. Przede wszystkim czuł się jak młodsze dziecko w trakcie rozwodu. Niewiele mu się mówi, bo i tak nie zrozumie tego, co się dzieje, więc nawet starsze przed nim coś ukrywa. Po drugie zaś Ron Howard to legenda, reżyser, który dokładnie wie czego chce. Więc po każdym ujęciu zawsze stawia się denerwujące pytanie, czy mu się to podobało.Tagi: Alden Ehrenreich (43) Donald Glover (32) Plotki (960) Ron Howard (108) Solo (170) Twitter (42)

Komentarze (13)

Musicalu nie będzie. Już był. ~:P

Dobra, nie pluj się tak xD chodzi o to, że to wcale nie znaczy, że ten film będzie dobry tylko dlatego, że jest lepszą komedią od pozostałych. Owszem, może i będzie świetny, ale to co powiedział Alden nie ma trochę sensu :D Ja osobiście czekam zarówno na TLJ jak i Hantologię ;)

No przecież kur.. o to chodzi, że te filmy mają być różne, wojenne, komedie, parodie, dramaty, jak komuś się nie podoba komedia to nie musi oglądać niech poczeka na film bliższy jego upodobaniom. Jak wypuszczą jakiś miiusical nie będę miał nic przeciwko choć osobiście nie lubię tego typu filmów i obejrzałbym może raz z ciekawości. Ale na pewno nie jęczałbym jak dziecko któremu ktoś zabrał lizaka.

To wcale nie jest komplement dla tego filmu, Alden! :D

"...jak twierdzi Alden to będzie najśmieszniejszy film z cyklu „Gwiezdne Wojny” jaki dotychczas powstał." Pytanie czy to dobrze, to tak jakby powiedzieć jedynej istniejącej kobiecie, że jest najpiękniejszą kobietą na Ziemi :D bo jak wiemy, Star Wars to nie film komediowy :p

Jak tak dalej pójdzie, to wyjdzie coś pomiędzy tragikomedią a farsą... cóż, coraz więcej dowodów na to, że SW to OT i oryginalne EU, czyli obecne "Legendy", resztę należy dyskretnie pominąć milczeniem :(

Ron, weź już przestan, my wierzymy że wy ten film robicie, nie musisz nas zalewać fotkami co dwa dni. Ogarnij się chłopie, bo błądzisz!

xD

Nie chcę komedii. :( Wolałbym coś westernowego z nutką gwiezdnowojennego humoru, ale nie czystą komedię!

I find your lack of faith disturbing...

Otóż to.

Już sam pomysł stworzenia tego filmu był śmieszny, więc nic dziwnego. Będzie "ubaw po pachy" w kinie.

"Zdaniem aktora, Howard jest bardzo zabawny w tym, co robi. Wszyscy nadal się dobrze bawią na planie, no i jak twierdzi Alden to będzie najśmieszniejszy film z cyklu „Gwiezdne Wojny” jaki dotychczas powstał."

A czy z zeszłym reżyserem nie było przypadkiem tak, że on też robił komedie? Trohęśmiechu przy oglądaniu SW nie zaszkodzi, ale komedii w świecie SW nie widzę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.