Solo

Filmiki z planu spin-offa o Hanie Solo

Ron Howard przeszedł na wyższy poziom ze swoim regularnym przekazywaniem informacji z planu spin-offa o Hanie Solo. Zamiast zamiezczać kolejne zdjęcia zaczął publikować krótkie filmiki z planu. Zobaczyć je możecie poniżej.

Tagi: Ron Howard (108)

Komentarze (8)

Uuu, ale by było fajnie zobaczyć jeszcze raz boonta eve :)

Trailer dostaniemy chyba na blu-rayu TLJ w marcu...

Widać, że za wszelką cenę Disney/LF chcą zatuszować sprawę kłopotów przy filmie, taką regularną, skrupulatną polityką Howarda w mediach społecznościowych. Jest to o tyle zaskakujące, że do tej pory (szczególnie w TFA) stronili od podobnych działań, co z resztą chyba było też efektem reżyserskiej i producenckiej ręki Abramsa, znanego z niezwykłej sekretności. Aż sam się dziwię, ale to chyba naprawdę działa. LF nie robi już (a przynajmniej ja nie widzę by robił) jakichś nieskoordynowanych, histerycznych, niezaplanowanych i nieprzemyślanych ruchów. Być może film nie będzie wybitny, ale przynajmniej (na szczęście dla studia) jego premiera nie będzie się odbywała w atmosferze ogromnego skandalu czy sensacji.

Co do pierwszego czyżby chcieli skanonizować Dengara w wersji z legend?:P

Ja bym wolał dostać porządny zwiastun TLJ w pierwszej kolejnosci. W ogóle z marketingiem u Disneyajest jakiś dramat - w firmowym było nie było sklepie na MCO dział SW jest w kąciku po prawje i prawie nic tam nie ma, a z TLJ to dosłownie jedno wielkie NIC.

bydo wyścigi speederów, obstawiam... Boonta Eve anyone

Katastrofa w górach - mam nadzieję, że chmurki się załapią do filmu.
Dawać zwiastun :D

O, czyli możliwe, że kiedyś opublikuje trailer. xD

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.