Klasyczna Trylogia

„Nowa nadzieja” jutro w HBOHBO przechodzi do klasycznej trylogii, czas więc na „Nową nadzieję”. czwarty Epizod zobaczymy już jutro, czyli w czwartek 17 sierpnia 2017 o godzinie 20:10. Powtórki kolejno w piątek (18 sierpnia) o 12:30. Jednocześnie w tym samym czasie film można oglądać też na HBO HD. Dodatkowo przed seansami „Nowej nadziei” w tym tygodniu będzie szansa jeszcze raz zobaczyć „Zemstę Sithów” (w czwartek i w piątek).

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Rycerze Jedi zostali wytępieni, a Imperium żelazną ręka sprawuje rządy nad całą galaktyką. Mała grupa Rebeliantów podejmuje walkę kradnąc tajne plany najpotężniejszej broni Imperium - tzw. Gwiazdy Śmierci. Najbardziej zaufany sługa Imperatora - Darth Vader musi odzyskać plany i odnaleźć ukrytą bazę buntowników. Księżniczka Leia - wzięta do niewoli przywódczyni Rebeliantów, wysyła sygnał z wezwaniem pomocy, który zostaje przechwycony przez zwykłego chłopaka z farmy - Luke'a Skywalkera. Wychodząc naprzeciw swemu przeznaczeniu, Luke podejmuje wyzwanie i rusza na ratunek Księżniczce chcąc pomóc Rebeliantom w obaleniu Imperium. W misji pomagają mu niezwykli sojusznicy - mądry Obi-Wan Kenobi, nieco arogancki gwiezdny awanturnik Han Solo i jego lojalny towarzysz Chewbacca a także dwa droidy R2-D2 i C-3PO.

„Nowa nadzieja” to pierwszy film z cyklu. Wyreżyserowany przez George’a Lucasa w 1977 rozpoczął fenomen, który trwa już blisko 40 lat. Występują: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Alec Guinness, Peter Cushing, Anthony Daniels, Kenny Baker, Peter Mayhew oraz David Prowse i James Earl Johns jako głos Vadera.

Następny epizod zobaczymy tydzień później.Tagi: Alec Guinness (47) Anthony Daniels (144) Carrie Fisher (280) David Prowse (51) Epizod III: Zemsta Sithów (844) Epizod IV: Nowa nadzieja (564) George Lucas (881) Harrison Ford (429) HBO (28) James Earl Jones (66) Kenny Baker (61) Mark Hamill (278) Peter Cushing (29) Peter Mayhew (87)

Komentarze (13)

@Dorian Rathenow

Wystarczy przecież

"trzymać się z dala od większych stron czy fanklubów Star Wars i szukać nadziei w mniejszych Fanklubach, sprawdźcie sobie na FB Polish Reylo Ship - fanklub shipujący fanowski romans ale o wiele lepszy niż jakiekolwiek siedlisko Hejtu na wszystko czego nie robił Lucas"

Czy to takie trudne?

Numerek 1 (na mojej liście). ~:)

Ja pierdzielę, ja już się boję czytać, co będzie pod newsem "Przebudzenie Mocy jutro w HBO", same rakotwórcze komentarze

TPM, AOTC czy pierwsza połowa ROTJ mnie ostatnio mocno nudzą, dlatego lądują na dole tabeli. Po 6 seansach TFA i 4 R1 mam większą ochotę odpalić sobie TFA niż R1. Mimo ze widze jego braki (DS 3.0, brak info o sytuacji politycznej, podobne schematy) to mi sie TFA zaskakująco dobrze ogląda xD

TFA to dół rankingu.

ANH jest dotkniete czasem ale jednoczesnie dla mnie najbardziej kultowe. A tak uściślajac TFA, R1 i ROTS tez jest wysoko w rankingu :D

U mnie najlepsze epizody to Gwiezdne Wojny część V Imperium Kontratakuje i Powrót Jedi, potem jest ANH. I potem TFA później jest reszta

Zaraz po RotS najlepszy epizod Sagi oraz jedyny z Oryginalnej Trylogii, który szanuję jako całość.

Te godzinny, a szczególnie 12: 30 to jakaś kurde pomyłka.

Ale jesteście oryginalni i cool, no stara trylogia była najlepsza, c`nie?

A na poważnie, ANH został najbardziej dotknięty czasem, TESB w ogóle, ROTJ też raczej nie, może w malutkim stopniu. ANH jest nieco anachroniczna i odstaje.

A tak serio - dla mnie ANH to 2 miejsce zaraz po TESB.

ANH, TFA i jakiś odcinek TCW :d?

Jeden z trzech najlepszych epizodów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.