TWÓJ KOKPIT
0

Świat Filmu

Obdarowany bodyguard króla przemytu

2017-08-19 03:21:38

Lato w pełni, ale kina nie dają nam chwili wytchnienia. Dziś na nasze ekrany wchodzą kolejne filmy z Starwarsówkowym akcentem.

„Bodyguard Zawodowiec” (The Hitman’s Bodygaurd) Patricka Hughesa to komedia sensacyjna z Samuelem L. Jacksonem (Mace Windu). W pozostałych rolach występują: Elodie Young, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Roy Hill, Richard E. Grant i Gary Oldman.

Zawodowy ochroniarz dostaje nowe zlecenie. Ma chronić zawodowego zabójcę, który będzie składał zeznania w sądzie. Obaj będą musieli nauczyć się działać razem, by przeżyć…Kolejna pozycja to „Obdarowani” (Gifted) Marca Webba z Lindsay Duncan (głos TC-14 z „Mrocznego widma”). Partnerują jej: Chris Evans, Mckeena Grace, Jenny Slate i Octavia Spencer.

Frank to samotny mężczyzna wychowujący swoją siostrzenicę Mary. Gdy dziewczynka zaczyna zdradzać niezwykłe talenty, nagle zaczyna interesować się nią matka Franka, co kończy się sporem sądowym o prawa do wychowania dziecka.
Kolejna propozycja wchodzi za tydzień. To „Barry Seal: Król przemytu” (American Made) Douga Limana, czyli kolejna komedia sensacyjna. W jednej z ról występuje Domhnall Gleeson (Hux). Ponadto występują: Tom Cruise, Caleb Landry Jones, Sara Wright i Jesse Plemons. Zaś wśród producentów znajdziemy Rona Howarda.

Akcja filmu osadzona jest w latach 80. Ukazuje historię pilota, który z jednej strony pracuje dla CIA, z drugiej zajmuje się przemytem narkotyków. Film jest luźno oparty na faktach.

TAGI: Domhnall Gleeson (84) Lindsay Duncan (9) Richard E. Grant (25) Ron Howard (178) Samuel L. Jackson (295)

KOMENTARZE (3)

  • Boris tBD2017-08-20 13:13:09

    Zapomniałeś o Salmie. A sam film bardzo zabawny. Polecam. Mam na myśli Zawodowca XD

  • General Rennobi2017-08-19 12:10:13

    Muszę zobaczyć wszystkie:P

  • Lubsok2017-08-19 09:41:35

    Obdarowany bodyguard króla przemytu - powinni zrobić film o takim tytule. xDDD

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..