Komiksy

Nowe komiksy od Marvela

Previews World

W ostatnim czasie sklepy komiksowe za oceanem dodały do swojej oferty trzy nowe gwiezdnowojenne zeszyty należące do serii Star Wars, Poe Dameron i Doctor Aphra. Szczegóły dotyczące ich wszystkich znajdziecie poniżej.

Star Wars #34

Scenariusz Jason Aaron
Rysunki Salvador Larroca
Okładka Mike Mayhew

 • Sana i Lando łączą siły, by wygrać kilka kredytów!
 • Han i Chewie wracają do pracy przemytniczej... dla Hutta?!

  32 strony. Kategoria T. Cena $3.99.

  Poe Dameron #18

  Scenariusz Charles Soule
  Rysunki Angel Unzueta
  Okładka Phil Noto

 • Poe Dameron i Snap Wexley śledzą zdrajcę!
 • Eskadra Czarnych podzielona!

  32 strony. Kategoria T. Cena $3.99.

  Doctor Aphra Annual #1

  Scenariusz Kieron Gillen
  Rysunki Marc Laming
  Okładka David Nakayama

 • Doctor Aphra ma skomplikowaną przeszłość pełną dramatów i wojny.
 • A co z jej wielkim cieniem, Czarnym Krrsantanem?
 • Sprawdźmy czy ten Wookiee jest tak straszny, jak wszyscy opowiadają...

  40 stron. Kategoria T. Cena $4.99.  Tagi: Angel Unzueta (17) Charles Soule (33) David Nakayama (2) Doctor Aphra (2016) (35) Jason Aaron (31) Kieron Gillen (42) Marc Laming (6) Marvel Comics (307) Mike Mayhew (32) Phil Noto (34) Poe Dameron (2016) (51) Salvador Larroca (35) Star Wars (2015) (109)

  Komentarze (18)

  Lando i Sana - to jest ship, któremu mogę kibicować.

  Chyba trzeba troszkę nadrobić zaległości komiksowe... :P Bo "Doctor Aphry" i "Poe Damerona" jeszcze nie czytałem.

  Nom ta tragiczna przeszłość ewryłer. Widzę że ze Star Wars robi się gówno pokroju Marvela. Żenada.

  "Doctor Aphra ma skomplikowaną przeszłość pełną dramatów i wojny." i co z tego niby Aphra to jedyna postać z nie całkiem czystą kartą i pokrzywdzona przez los?

  Wszystkie trzy komiksy sympatyczne. W Star Wars trochę przegięta Sana 3 kroki przed wszystkimi, ale opowiastka z jajem. W Dameronie akcja ruszyła z kopyta i robi się ciekawie. W Ahprie w końcu coś o przeszłości Krrsantana i fajne nawiązanie do aktualnego arcu. 3 dobre zeszyty.

  Finister, Lubsok nie czyta takich gniotów (xD) Zapomniałeś?

  Lubsok - no to masz Cienę Ree która służy Imperium bo po prostu w nie wierzy (czyli Idealistka), albo Kanana który będąc alkoholikiem i psem na baby przyłącza się do terrorystów bo zielona go kręci.

  Zrób coś ze sobą skoro masz tyle pomysłów, a nie tylko narzekaj ;) Dołóż cegiełkę do tego Star Wars, a nie tylko narzekasz. :D Może ktoś z Lucasfilmu to w odpowiednim miejscu przeczyta ;) Kto wie.

  Ech, nie rozumiesz Renn. Przecież tragiczna przeszłość to jest ogromne uproszczenie. Twórcy nie umieją stworzyć ciekawego backgroundu dla postaci więc sięgają po jedną z największych klisz ever. Wrzucą tragiczną przeszłość i zadowoleni bo myślą, że widz/czytelnik będzie współczuł postaci i jej kibicował. Niech wymyślą coś ciekawszego, np. cwaniaczka który wstąpił do Sojuszu dla własnych korzyści typu. wyrwanie jakiejś Rebeliantki, czy zdobycie łupów wojennych a nie bo Imperium mu kogoś zabiło i jest be.

  Mossar ---> Widzisz? Sam sobie rozwiązałeś swój problem xDDD

  No i ty chciałbyś, żeby każdy miał z kolei lajtowo? xD Nie będzie wtedy zbyt banalnie w drugą stronę? xD Każdy ma jakąś swoją historię, jedni tracą, drudzy trochę mniej ;) Mówimy o DUŻEJ części galaktyki, pomyśl sobie jakie jest prawdopodobieństwo ;) Wiesz ile tam jest istot żywych? Dużo. Naprawdę dużo. ;)

  W sumie racja, brakuje takiego typowego badassa bez tragizmu - w stylu Cada Bane`a albo Lando.

  Luke miał dość lajtową przeszłość. Anakin w sumie też. Mieli rodzinę, znajomych, jedzenie itp. Anakin był niewolnikiem, a miał lepsze warunki niż Jyn. Luke żył w czasach Imperium i jakoś nie miał problemów do czasu spotkania droidów of course.

  Człowieku, Imperium panuje nad galaktyką, nawet za czasów Republiki nie było za kolorowo, większość tych ludzi coś straciło dla siebie ważnego, czego ty się spodziewasz?! xD

  Z Hanem ma być komedia, więc raczej nie. Z Rey nie wiadomo. Jyn akurat miała fajny background, dołujący ale przekonywujący.

  No jak jaka? xD Tragiczna. Teraz każda bohaterka musi mieć tragiczną przeszłość. Jyn, Rey... Zaraz się pewnie okaże, że taki Han w spin-offie też.

  Sztucznej głębi? xD Wszystko zależy jaka będzie ta przeszłość danej postaci :D jak zostanie opowiedziana jej
  historia :D

  "octor Aphra ma skomplikowaną przeszłość pełną dramatów i wojny. " O, widzę kolejna postać z tragiczną przeszłością. To już się robi komiczne, takie nadawanie sztucznej głębi postaciom.

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.