Gry komputerowe

„Kryzys na Umbarze” już dostępny w „The Old Republic”

W czwartek w „The Old Republic” pojawił się patch 5.4 pt. „Crisis on Umbara”, o którym wspominaliśmy w tym newsie. Jest to flashpoint, możliwy również do ukończenia solo z towarzyszem, wymagający jednak wcześniej skończenia misji „War on Iokath”. Poza tym ograniczeniem, można nie ukończyć „Knights of Eternal Throne” ani „Knights of Fallen Empire” by rozpocząć przygodę na Umbarze. Aby rozpocząć, należy kliknąć na terminal znajdujący się na Odessenie.

Pokonując bossów na Umbarze zyskamy nową walutę, Alliance Recon Data, za którą można kupić parę przydatnych rzeczy, a zwłaszcza twierdzę, czyli ruchomy pociąg, o którym również była mowa w poprzednim newsie. W każdym tygodniu będzie można zdobyć 50 ARD, a ostateczna liczba, z jaką skończymy to 100. Za 60 szt. ARD i 10.000 kredytów kupimy zaproszenie do Dystryktu Handlarzy, gdzie otrzymamy możliwość kupna twierdzy.

Oto jak prezentuje się jej wnętrze:Twierdza ma kosztować tylko 5.000 kredytów. Jest to jednak tylko cena za tył pociągu. Jeśli chcielibyśmy odblokować całość, musimy liczyć się z wydaniem 1.650.000 kredytów.Temat na forumTagi: The Old Republic (504)

Komentarze (1)

Wizualnie flashpoint jest świetny, ale jest też na razie nieźle zabugowany (poważnie, już za pierwszym podejściem musiałem go zaczynać od nowa, bo jedne z drzwi nie chciały się otworzyć xD).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.