Rebelianci

Co nieco o historii mrocznego miecza

io9Promocja blu-raya i DVD „Rebeliantów” nie ustaje. Tym razem serwis io9 wziął na tapetę szczególną broń z arsenału Mandalorian: mroczny miecz. Jak wszyscy pamiętamy, jego debiut nastąpił w drugim sezonie TCW, a mowę, w której Pre Vizsla wyjaśnia Kenobiemu jak ostrze trafiło w ręce Mando, napisał sam Lucas. Filoni w „Rebels” dodał swój pomysł, a mianowicie fakt, że wykuł go mandaloriański Jedi, przez co stał się swoistym symbolem władzy. Gdy George zdecydował, że mieszkańcy Mandalory będą pacyfistami, Dave nie mógł pozwolić, by ich wojownicza kultura przepadła.

Aby zobaczyć klip, musicie udać się do powyższego linku. Poprzednie, mówiące o Maulu i Thrawnie, możecie pooglądać tu i tutaj.Tagi: Blu-ray (184) Dave Filoni (357) DVD (513) George Lucas (877) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (492) The Clone Wars (1207)

Komentarze (5)

Robiąc z Mando pacyfistów Lucas najzwyczajniej w świecie zakpił z fanów i pokazał im środkowy palec.

Pacyfiści mando to najgorsza rzecz jakom można było zrobić mando i fanom, ale z drugiej strony dostaliśmy przykład co się dzieje gdy próbuje się coś zrobić na siłę z mando.;)

Pacyfistyczni Mando padli jeszcze za wojen klonów, a po za tym były też inne klany które podtrzymywały wojenne tradycje

Mando jak Czesi ;) A i na Pacyfiku zdarzają się tsunami.

Mroczny miecz i pacyfistyczni Mando... Mesa like it, powiedział Jar Jar Binks.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.