Rebelianci

Premiera trzeciego sezonu „Rebeliantów” na DVD i blu-ray [UPDATE]

RózneJuż dzisiaj na amerykańskie półki sklepowe trafia trzeci sezon serialu „Rebelianci”. Cena blu-raya to około 40$, a za DVD zapłacimy 30$, choć jeszcze nie wszystkie sklepy internetowe zaktualizowały swą ofertę. Poniżej możecie przeczytać opis i specyfikację techniczną.

Po założeniu sekretnej bazy na Attolonie załoga "Ghosta", teraz dowodzona przez o wiele potężniejszego Ezrę, wzmacnia rebeliancką flotę dzięki gromadzeniu nowych źródeł i rekrutowaniu tych, którzy są chętni stanąć przeciwko Imperium. Jednakże wysiłek zdławienia rebelii został teraz podjęty przez chłodno kalkulującego Wielkiego Admirała Thrawna, którego strategiczna, taktyczna i kulturalna intuicja czyni z niego zagrożenie, jakiemu jeszcze rebelia nie stawiła czoła. W sezonie trzecim Ezra i Sabine przyjmują nowe role i wyzwania, podczas gdy rebelianci przygotowują się do swojej największej misji - bezpośredniego uderzenia w Imperium.

Dodatki - blu ray (wszystkie bonusy z DVD plus poniższe):

 • "Return to Mandalore" - dowiedz się jak Mandalora wpasowuje się w imperialny reżim - i czy Sabine uda się zjednoczyć swój lud przeciwko siłom wroga.
 • "Thrawn: A Legend Reborn" - poznaj znaczenie Thrawna w kanonie "Gwiezdnych Wojen" i jaka przyszłość może czekać tego złoczyńcę.
 • "Apprentices to Outcasts: Kenobi and Maul" - prześledź dzieje dwóch przeciwników, którzy ścierali się wiele razy w historii "Gwiezdnych Wojen" i dowiedz się dlaczego nadszedł najwyższy czas, aby zakończyć ich opowieść.
 • "The Original Rebel - Saw Gerrera Returns" (wersja rozszerzona) - poznaj oryginalnego rebelianta. W tej ekskluzywnej wersji rozszerzonej występuje Forest Whitaker, który dyskutuje nad postacią powołaną do życia w "Rebeliantach" i "Łotrze 1".

Dodatki - DVD:

 • "A Rebel Alliance" - odkryj jak stworzenie Sojuszu Rebeliantów w serialu łączy się z "Łotrem 1" - i jakie ekscytujące możliwości czekają nas w historiach z sezonu 4.
 • "Rebels Recon" - wejdź za kulisy wraz z aktorami i twórcami w 19 pełnych informacji odcinkach!

Specyfikacja techniczna:

 • Liczba dysków: 3 (blu-ray), 4 (DVD).
 • Czas trwania: 485 minut (nie licząc dodatków).
 • Obraz: 1:78 szerokoekranowy.
 • Dźwięk: 5.1 Dolby Digital.
 • Języki: angielski, francuski, niemiecki i hiszpański.

Przed nami jeszcze jeden fragment wyżej wymienionych dokumentów, tym razem poświęcony Mon Mothmie. Wcześniej mieliśmy okazję przyjrzeć się Maulowi, Thrawnowi i mrocznemu mieczowi. Serial dał okazję pokazania przywódczyni rebelii nie w tłumie, lecz podczas zwykłej rozmowy z Herą.O planach Galapagosa dotyczących polskiej wersji na razie nic nie wiadomo. Trochę z innej beczki, ale na pocieszenie: jest już potwierdzone, że w sobotę, podczas Fan Expo Canada, dowiemy się daty premiery sezonu czwartego.

UPDATE - 30.08.17

Oficjalna dorzuciła jeszcze filmik o Sabine, ale nie ma w nim za wielu nowych informacji. O wiele ciekawszy jest wywiad z Filonim na Oficjalnej. Producent mówi tam sporo o sezonie trzecim, między innymi o tym, że debiut Thrawna i zbliżające się czasy „Nowej nadziei” wymusiły ukazanie bardziej militarnej strony konfliktu, a nie spraw Jedi. Ale w sezonie czwartym mamy powrócić do tych drugich i „zejść głębiej, niż kiedykolwiek wcześniej”. Zobaczymy też pokłosie odcinka „Trials of the Darksaber”, w którym Sabine musiała stawić czoła przede wszystkim samej sobie. Przetrwanie złoczyńcy przez więcej niż jeden sezon to podobno wielki wyczyn, co ma dowodzić wielkości Thrawna w nadchodzącej serii. Dla Maula nie było innego końca niż ten, który go spotkał, bo sam sobie go nakreślił, gdy wszedł na mroczną ścieżkę.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Blu-ray (183) Dave Filoni (357) DVD (512) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (490)

Komentarze (14)

@SW-Yogurt - skusiłem się, bo uśmiech Matki bezcenny, a i przyszły piniąszki za patent, to MZLP wyciągnęła mnie od razu "w miasto", a jak już byłem to co miałem nie kupić.

Niestety już na okładce jest zgrzyt, bo jakk główny jawi się rogaty, a niebieski jest oooo taki malutki. Za to w śrofki na płytach są Niebieski, Sabinka i Mostowiak (jakby nie mogli dać Zielonej zamiast niego...)

Jak ci się nie chce poprawiać (ale ci się chce, ja się wybrałem po płytę, więc ten tego B) ) to zgłoś Najwyższemu. Ale lepiej zgłoś mu kiedy będzie gotowe :) Tak czy tak :piwo Ci się należy jak psu buda. Ew. poproś którąś z forumowych pań, niech Ci określi nazwę koloru (dla mnie to jest "zielony")

@Finster Vater - EIII: dobry jeden dzień do weekendu, a czeka na Ciebie galeria chwały recenzentów i uśmiech Matki! ~;)

A ikonka... Koloru nie zmienię bo nie mam czym przesunąć palety, chyba że... no, może? Ale wątpię. A Najwyższemu nie zgłaszałem, więc pewnie nie wie, że może dodać. ~:)

Doskonale widać w jakim poszanowaniu ma nas dystrybutor - szkoda komentować - i jak tu popierać polskie wydania. Ebay`u witaj :)- przynajmniej na razie...

"Trochę z innej beczki, ale na pocieszenie: jest już potwierdzone, że w sobotę, podczas Fan Expo Canada, dowiemy się daty premiery sezonu czwartego."
Wreszcie.
[2]
No, może w końcu dostaniemy jakieś informacje na temat finałowego sezonu. :)

No wziął i prawie namówił... A przy okazji - coś z ikonką da się zrobić czy temat upadł?

@adam1210leg - serio, serio?

@Finster Vater - kuszenie epizod II. Do weekendu ze dwa i pół dnia... A tam jest Zielona... ~;)

Galapagos nie wyda 3 sezonu

"Trochę z innej beczki, ale na pocieszenie: jest już potwierdzone, że w sobotę, podczas Fan Expo Canada, dowiemy się daty premiery sezonu czwartego."

Wreszcie.

@SW-Yogurt - jak na razie Amazon i Di$ney grają w grę lose-lose i w dzień premiery nie ma w prime, nie można było zamówić w przedpłacie. no ale, chytrzy dwa razy stracą. Do miasta mi nie po drodze, a w weekend wybywam nad ocean. Zobaczymy, może pójdą po rozum do głowy...

Ale, że w sensie, że jak?

A co jak będzie tak jak z TCW?

To Finstera Vatera trzeba pogonić do zakupów i roboty (znaczy recenzji). ~;)

Poczekajmy, aż Amerykanie nabędą drogą kupna, zobaczymy, czy wśród tych dodatków kryje się coś nt. kolejnego sezonu.

Taka, a nie inna polityka Disneya (w tym XP Pl) i Galapagosa to jawne nawoływanie do piractwa. A potem marudzą. ~:D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.