Ostatni Jedi

Okładka magazynu Empire oraz plakaty promocyjne

Już w październiku zostanie wydany nowy magazyn Empire, a w nim nowe informacje z "Ostatniego Jedi'. Z tej okazji w sieci zaprezentowano nową okładkę magazynu.


Dodatkowo ukazały się nowe plakaty promocyjne z Epizodu VIII. Więcej plakatów oraz grafik promocyjnych dostępnych jest w tym miejscu>>>.
Prezentujemy kilka z nich poniżej.Tagi: Epizod VIII: Ostatni Jedi (367) Prasa (180)

Komentarze (40)

Design starej gwardii imperialnej był dużo lepszy, wyglądali złowrogo w tych szatach i wizjerach na hełmach. Szkoda że nie widzieliśmy ich w akcji, może coś było w TCW, nie wiem. A gwardia Snoka wygląda jak podróbki z wypolerowanego plastiku.

@Gufi, Hal - Rey najlepiej wygląda w spodenkach typu "woda w piwnicy" ;)

Najlepszy ostatni

Ja wyglądam dobrze w krótkich, Rey też - sexy para by z nas była.

HAL: widać są bardziej stworzone dla Ciebie, niż dla Daisy xD

Darth Starkiller - Zgadzam się z Tobą. Ja wychowałem się na prequelach i OT, a jeśli chodzi o Clone Wars, to akurat wole wersję Tartakovsky`ego, ze względu na ciekawsze wątki, bardziej klimatyczne sekwencje, jak choćby spotkanie Dartha Tyranusa z Asajj Ventress, czy doskonałe starcie pomiędzy Generałem Grievous`em a siłami Republiki na Hypori... Wersja Filoniego już mniej mi podeszła, po pierwsze nikt nigdy w kanonie o Ahsoce nie słyszał, więc był dla mnie zgrzyt, a po drugie po prostu animacja była nieprzyjemna trochę dla oka. Tartakovsky bardziej czuł Star Wars moim zdaniem niż Filoni. Co by nie było, Wojny Klonów stały się moim ulubionym okresem historycznym uniwersum. Prequele miały niewyobrażalny rozmach, a świat przedstawiony to wizjonerska wirtuozeria. Tam wszystko rozpierdalało system, od takich szczegółów jak detale technologii np. konsol krążowników, po całe ekosystemy planet. Ortodoksy jednak nie potrafiły kupić takiej wizji. Dla nich Star Wars to Sokół Millenium i Imperium, i koniec. Takie zaściankowe, wąskie spojrzenie i wstręt do rozwoju po latach zaowowcowały tym, że Disney dał tym ludziom to, co chcieli - woleli dostać ponownie to samo, kosztem zżerania przez uniwersum własnego ogona, niż zaryzykować nowością. A teraz Disney zgrywa wielkiego bohatera, bo "kręci prawilne starwarsy", a prawda jest taka, że po prostu stawiają tylko kapcia tam, gdzie już lata temu sam Lucas zostawił odcisk swojego buta. Żenada. Po raz pierwszy nie dawałem rady obejrzeć filmu SW do końca - od momentu akcji na Takodanie to równia pochyła ;/

Bzdury gadasz. Sam mam takie i wyglądam sexy.

Kompletnie nie trawię tych spodenek Rey. Wyglądają niepoważnie, sexy też nie są. Wymieniłbym.

Po prostu zrozumienie faktu, że prequele są tak naprawdę niezłe trochę niektórym zajęło. Zresztą na tle disnejozy nietrudno być niezłym... Lucas był staranny, realizował swoje filmy przez lata, trzymał pewien poziom i dbał o jakość estetyki uniwersum. Teraz nastały czasy korpośmieci :)

Nie no, nie miałem rzecz jasna na myśli wszystkich fanów, ale wielu spośród grupy, do której można przypisać fanów ze względu na konkretne kryteria (np. początkowa niechęć do Ahsoki czy prequeli, która op latach przerodziła się w pozytywne odczucia odnośnie tychże). Swoje słowa opierałem na czysto subiektywnych odczuciach, na podstawie własnych obserwacji.
Żeby nie było - docenianie prequeli niekoniecznie ma oznaczać lubienie ich przez wyżej wymienione osoby jako nie wiem, równe oryginalnej trylogii. Przez "docenienie" rozumiem także przejście z niechęci w neutralność, względne tolerowanie.

Moje obserwacje tego nie potwierdzają :P
Po ponownym obejrzeniu prequeli nie lubię jeszcze bardziej, a TFA polubiłam jeszcze mocniej :)

@sznapsiarz napisał prawdę, która od czasu do czasu się właściwie pojawia na różnych forach, ale co do której wielu fanów nie może się przyznać. ;p Powtórzę to, co bodajże kiedyś pisałem na forum, w każdym razie na Bastionie. Otóż wielu z tych, co krytykowali Ahsokę i sam serial "Wojny klonów", teraz wspominają go z łezką w oku przy okazji krytykowania "Rebeliantów", a sama Ahsoka w ich opinii urosła z beznadziejnej postaci do jednej z lepszych w Star Wars.

Tutaj widzę podobną tendencję związaną z filmami. Osoby, które zarzucały to i siamto trylogii prequeli, teraz wydają się - przy okazji bycia negatywnie czy sceptycznie nastawionymi do trylogii sequeli - być łagodniejsi w swych osądach wobec prequeli. Ja się pytam: czemu? Wszak prequele to jakieś "bajkowe badziewie, dziwne pojedynki, za dużo CGI", a krytykowane obecnie przez wielu ortodoksyjnych fanów TFA to "powrót do korzeni", o który wyżej wymienione osoby się zapewne przez lata domagały na wielu forach (czysto teoretyzuję, nie mam badań, które podadzą jakieś liczby, a opieram moją opinię na własnych obserwacjach). :P

@Lubsok - Taa... Dziwne, ale prawdziwe. Fascynacja, bez granic jeśli chodzi o uniwersum, Odległej Galaktyki :p

Świetnie sie zapowiada

Nie wiem jak bastion ale gwiezdne wojny nigdy nie były innowacyjne jeżeli chodzi o historie

Z gwardzistami będzie pewnie tak jak z Phasmą - pojawiają się na każdym materiale promocyjnym a będą mieli jakieś 11,5 sekundy czasu ekranowego

Eee, co?

Krytykujesz brak innowacyjności a czekasz z niecierpliwością na TLJ? LOL. xD

Kocham SW, ale ma najgorszy fandom na świecie. To przez was brak tu innowacyjności. Ortodoksyjni krzykacze, którzy jakąkolwiek zmianę w odniesieniu do OT mieszają z błotem. "Bo Vader miał wtedy hełm na którym było widać odbicie palców". Jak dla mnie macie coś z głową. Czekam z niecierpliwością na ep 8.

Przecież to nie plakaty tylko koncept arty oj bastion nawet nie ma na plakatach dat premier xdd słabe zresztą te grafiki

Przecież to żałosne promocyjne grafiki na zeszyciki sprzedawane po 2 zł w Biedronce. Tak, wyglądają beznadziejnie i kiczowato, pragnę zauważyć, że taki szrot wypuszcza się w celu marketingu co kolejny epizod i zawsze zeszyciki z tymi "dziełami" lądują na półkach hipermarketu. Nie ma czego oceniać po tym.

B.K.95i0, Wiem, że Ty to nei wszyscy... to był tylko skrót myślowy.Ja też lubię to co dobre, R1 mi się podobało, akurat w tym filmie ta wsteczna retro toporność była na miejscu, bo to przecież wejście bezpośrednie do ANH... Gorzej, kiedy robi się to regułą. Ortodoksyjni fani byli rozżaleni po PT, Disney wiedział, że łatwo ich kupić machając przed ich obsmarkanym nosem Sokołem Millenium, Hanem żartami z zsypem na śmieci, i tą drogą łatwego zarobku poszli.

Nie wierzę że ludzie to kupują, parę ładnych grafik a reszta to żal. Jednak w odpowiednim momencie rzuciłem zbieractwo :).

@sznapsiarz - Ja to nie wszyscy. Osobiście chwalę Sobie wszystko co dobre jeśli chodzi o "Star Wars", ale potrafię też spojrzeć krytycznym okiem, o każdym z ośmiu, obecnych filmów jak już przy tej tematyce jesteśmy, a Disney idzie za głosem publiki. Przekrzycz ich, potrafisz? Chcę inność, ale mam jak napisałeś "wizjonerstwo". Biorę co jest, potrafię się tym cieszyć.

Za każdym razem jak patrzę na tego p****sia Kylo żal miesza się ze śmiechem.

B.K.95i0 - Było nie cisnąć prequeli, że "cukierkowe", "za dużo CGI", "walki zbyt dynamiczne", no to teraz jest co jest XD Najbardziej wizjonerskie uniwersum zjada ogon !

Sypią dziś mocno grafikami promocyjnymi. Chyba będzie coś się działo w sprawie tego zwiastuna, ale tak Mi przeczucie podpowiada. Też hejtuje, że idą na łatwiznę, ale pamiętajcie! Takie "Star Wars" chcieliśmy na własne życzenie po priquelach, więc innowacja odstaje. Mamy za to kopiuj, wklej :p

"Dotyczących, dotyczący". Niech będzie, że "związanych". Przepraszam - piątek. xD

Nie należę co prawda do jakichś "hejterów", ale... im więcej grafik dotyczących tego filmu widzę, tym bardziej tracę jakikolwiek entuzjazm dotyczący EVIII. Cała nadzieja w "pełnoprawnym" zwiastunie.

Nawet skreślić słowa nie potrafisz.

Zaczynam już żygać tymi gwardzistami najwyższego porządku imperialnymi gwardzistami na sterydach.

Ostatnia grafika naprawdę fajna

Luke wygląda ok, reszta średnio, Kylo tragedia. W dziwnym kierunku estetycznym idzie to wszystko.

Lubsok - i dobrze, przynajmniej bym od was odpoczął

Ty Dorian za te prowokacje w stylu pierwszego komentarza już dawno powinieneś bana zarobić.

paskudne ~ disclaimer [2]

Co to za Terminator na okładce?

Okładka fajna ~ HAL 9000

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.