Ostatni Jedi

Zdjęcia z magazynu Empire

magazyn Empire

Niedawno informowaliśmy o ukazaniu się okładki magazynu Empire. Dziś nastąpiła mała aktualizacja. W sieci zadebiutowały skany z magazynu, na których zaprezentowano zdjęcia z filmu oraz zza kulis. Skany zdjęć można obejrzeć poniżej.Tagi: Epizod VIII: Ostatni Jedi (367) Prasa (180)

Komentarze (31)

Ja ani se nie spuszczałem, ani też nie należałem do hejterów. TFA mnie miło zaskoczyło. Last Jedi albo ładnie pociągnie ą trylogię albo skończy sie zawiedzionymi nadziejami.

Luke S napisał "film ma być dobry". Człowieku litości. xD Ma być dobry, bo? Na jakiej podstawie tak w ogóle zakładasz. LOL. I Yoda Zgredek słusznie pisze, poglądy się zmieniają. Kiedyś, może za rok, a może za 10 lat, ale kiedyś w końcu też stwierdzisz że, TFA było jednak słabe.

"najpierw spuszczałeś się nad TFA miesiącami, a teraz co? Internetowych przyjaciół sobie szukasz wśród tutejszych hejterów? Promo jest jakie jest, film ma być dobry, w październiku trailer i plakat, w grudniu kino - koniec."

@Luke S Po pierwsze wady TFA dostrzegałem w momencie pierwszego seansu... i była to jedynie gwiazda śmierci. Broniłem film i owszem ale czas zmienia spojrzenie na rzeczy, osoby, oraz utwory
I czas u mnie zadziałał i zmieniło moje spojrzenie na TFA...
Co z tego że promo jest marne? owszem też uważam że filmu nie powinno oceniać się po okładce ale te promo jest gorsze niż miały ostatnio filmy marvela, już Guardians of the Galaxy 2 poprawiło to arty, plakaty po prostu cudne zwiastuny też. A The Last Jedi nic nie prezentuje...

@Hal 9000 za brak oryginalności choćby... ludzi się też krytykuje jak nie mają oryginalności np. w modzie, kulturze czy w innych sprawach ale i tak nie w tym sęk. TFA straciło moich oczach mocno a szkoda bo potencjał czuję... mam jednak wciąż nadzieję że The Last Jedi to zmieni

@Soap93 ale żeby promo było słabe nawet od ostatnich filmów marvela? czuję że zalatuje mi tu tragiczną promo Civil War... które niby nakręciło marketing ale był dość średni jak film

plus póki co książki jakie dostajemy z cyklu "W oczekiwaniu na..." naprawdę dużo wnoszą do filmu - czy rozwijając postacie, czy zupełnie inaczej prezentując nowych bohaterów. Marketing moim zdaniem pierwsza klasa, wszyscy wygłodniali rzucają się na ochłapy, a każdy kolejny jest dyskutowany długo i szeroko. I nawet ci co nie czekają i tak podreptają w grudniu do kina :)

Promocja niby "marna", a wszyscy podjarani czekają na premierę TLJ.

Oj, sporo się jeszcze musicie nauczyć o stopniowym dozowania napięcia i innych postawowych technikach marketingu.

Ale fakt faktem: "promocja" nowego epizodu bardziej zniechęca, niż zachęca. Co z tego - i tak wszyscy obejrzymy. :D

Żeby "hejtować" RO? To najlepsze, co jak do tej pory dostaliśmy od Myszki Miki.

ale na moje oko to linia prosta. więc kula odpada. oby to nie byla kolejna superbroń tylko w innej formie.

YodaZgredek promocja jest marna, to fakt. ale może chcą jak najmniej ujawniać, i dają ochłapy.

A ja mam wciąz przeczucie ze ta "laska" staff Rey ma cos wspólnego z mieczem świetlnym. Koncówka wygląda jak rękojeść.

Fakt jednak faktem, że aktualny marketing mnie zniechęca do zakupu czegokolwiek związanego z TLJ. Drugi fakt, że i tak od kilku lat niczego nie kupuję ;).

YodaZgredek - żebyś wiedział co tu na Bastionie się działo za czasów Ataku Klonów czy Zemsty Sithów ;)

YodaZgredek, najpierw spuszczałeś się nad TFA miesiącami, a teraz co? Internetowych przyjaciół sobie szukasz wśród tutejszych hejterów? Promo jest jakie jest, film ma być dobry, w październiku trailer i plakat, w grudniu kino - koniec.

Po prostu im bliżej do premiery tym napięcie większe i nie każdy to wytrzymuje - wyluzuj, będzie dobrze.

Ale za co chcesz hejtować TFA?

Zaczynam się mocno dbać o ten film, promo jest tak słabe że to przechodzi ludzkie pojęcie, same arty zero plakatów itd kiepścizna... a film zapowiada się na kopię TESB i wiele na to wskazuje, nie lubię krytykować filmu przed obejrzeniem ale mam coraz większą ochotę hejtować TFA, Rogue One i The Last Jedi...

Nic nowego...

Fajna okładka.

albo to 4 gwiazda śmierci.

Fajne zdjęcie jak X-wing leci wprost na Dreadnoughta.

Obcy jak z Valeriana. [2]
Też tak pomyślałem - trzyma w ręce Gary’ego (psa Carrie).

Z uwagi na kadrowanie pierwszego zdjęcia, Luke wygląda jakby zrzucił na ramię grajetko i słuchał tłustego bita. ~:)
A za Różą Obcy jak z Valeriana. ~;)

@lukaszzz, mi też się wydaje, że Phasma ma nową zbroję. Już na trailerze to było widać, ale pomyślałem sobie, że może to gra światła. Te nowe zdjęcia utwierdzają mnie w przekonaniu, że chyba stary pancerz Phasmy został zniszczony w zgniatarce.

O na ostatnim Dragenout star destroyer, dalej Finalizer. A co to w tle z lewej strony, pas asteroid? wygląda jak wielka ściana.

Róża ma pretensje do Finna, że przepuścił kasę w kasynie.
Najciekawsze jest ostatnie - Poe z dopalaczem.

Snoke`a nawet nie wspominam, karykatura Palpatine`a, do pięt mu nie dorasta.

Najwyższy Porządek mam tak sztampowych antagonistów: Hux to pseudo-Hitler, Phasma WTF? blaszany drwal, Kylo byłby w porządku, gdyby nie ta durny hełm.

Phasma doczekała się nowej zbroi? Czyżby stara faktycznie skończyła w zgniatarce?

Najardziej mnie rozwalił spis najpopularniejszych teorii na temat Snoke`a :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.