Ostatni Jedi

Zdjęcie Snoke`a - praktyczne efekty

Premiera Epizodu VIII Gwiezdnych Wojen "Ostatni Jedi" odbędzie się 15 grudnia tego roku. W internecie pojawia się wiele materiałów z tej okazji. Właśnie zadebiutowało zdjęcie Głównodowodzącego Snoke`a (Andy Serkis), na którym widać postać stworzoną w większości przez praktyczne efekty (mniejsza ilość CGI). Grafikę wraz ze zdjęciem karty TOPPS prezentujemy poniżej.Tagi: Epizod VIII: Ostatni Jedi (367)

Komentarze (32)

Zapierającą dech w piersiach historię Snoke`a, którego tłumaczem i kelnerem był C-3PO, poznamy w kolejnej trylogii ;)

Princess Fantaghiro, Vader to ikona wśród filmowych szwarccharakterów, ale pewnie wiesz lepiej.

A snoke jest tak wtórny i mało interesujący, że aż nie chce mi się wierzyć. Mam nadzieję, że jakoś złamią ten schemat, chociaż w to wątpię

@ObiKenobi55

A czego się spodziewałeś? Innowacji? Disney zainwestował i stwierdził, że skoro stara trylogia dobrze się sprzedała to wystarczy ją nieco tu i tam przerobić, dodać bardziej swag`owych bohaterów dla współczesnych nastolatków, trochę czarnoskórych i azjatów żeby było disneyowo i można lecieć z tym koksem. Korporacje nie ryzykują artystycznie i nie bawią się w wizje, inwestują w to, co pewne i nie ryzykują: tłuką na taśmie w fabryce w nieskończoność wszystko, co daje pewne zyski. Jedyne co może to powstrzymać to zniechęcenie widowni i wtórność, która w końcu może okazać się zgubna. Ale Disney to nie Lucas żeby się bawił w jakieś własne pomysły.

@Soap93 - czyli zatrudnili jednego z najlepszych (najlepszego?) aktora mocap, aby tylko podkładał głos pod kukłę? Hmmm, to tak jakby zatrudnić Paganiniego do nacierania smyków kalafonią. W sumie, kto bogatemu zabroni? ~;)

Marszczy brwi - znaczy, że zły. Popisowa mina Serkisa. Będzie Oscar.

To którędy na Serenno? :P

Ryjec dalej komputerowy.

W TFA Kylo pełni w zasadzie identyczną rolę jak Vader w ANH, tyle że w byciu "tym złym" nie sięga dziadkowi do pięt.

Yy, kiedy akurat Vader jest bardzo kiepskim
"złym" :) Ale zgadzam się że Kylo to niestety parodia problemu.

@karolaczek --> To nie tylko kwestia wyglądu ale też tego kim jest Snoke, a właściwie jaką pełni funkcję w filmie. Tak samo jak Imperator jest głównym złym stojącym na szczycie hierarchii i dowodzącym wszystkimi pozostałymi złymi. Prawdopodobnie będzie on największym zagrożeniem dla bohaterów w całej nowej trylogii, istnym złem wcielonym tak samo jak Imperator w OT. To w połączeniu z podobnym wyglądem obu postaci sprawia, że skojarzenie nasuwa się samo, przynajmniej mi. Dlatego niezależnie od tego jak bardzo jego historia będzie się różniła od losów Palpatine`a dla mnie Snoke zawsze będzie mocno inspirowany postacią imperatora. Myślę też że z tych samych powodów tak często porównuje się Kylo Rena z Vaderem. W TFA Kylo pełni w zasadzie identyczną rolę jak Vader w ANH, tyle że w byciu "tym złym" nie sięga dziadkowi do pięt.

Problem wasz taki, ze patrzycie na wygląd a nie historie postaci. Tym bardziej ze tej jeszcze nie znacie. I to są wasze problemy jak np z obsada filmu. Film o Solo niebo aktor nie podobny, a gdyby nosił na głowie garnek to by wam wisiało kto go gra. Bi nie ważne żeby jak najlepiej dobrać aktora. Ważne żeby gęba sie zgadzała.

Moim zdaniem podobieństwo Snoke`a do imperatora jest aż nadto widoczne, kolejny stary dziad ze szpetną gębą będący jednocześnie potężnym użytkownikiem ciemnej strony mocy. I jak tu ich nie porównywać? Mam nadzieję, choć niewielką, że stworzą mu chociaż ciekawą historię.

HAL 9000 -> S jak Nadzieja :P

nedz123 gdybyś przeczytał "Bloodline" Claudi Gray wiedziałbyś dlaczego gwardziści tak wyglądają.

Dość zdeformowanie wygląda... ciekawe w jaki sposób uzyskał taki wygląd. I co zrobią z widocznymi "dziurami" w okolicach głowy. Chyba nie będzie paradował w podziurawionej twarzy czy z flakami na wierzchu?

Adakus --> czytając Twój komentarz ujrzałem w głowie Belę Lugosiego w roli Draculi. Swoją drogą - niezły koncept.

Lubsok, Ty mi powiedz.

@Lubsok, @Mossar --> I to byłby dobry pomysł, nikt wtedy by nie zarzucał kopiowania z Oryginalnej trylogii w kwestii podobieństwa do Paplapitne`a.
Młody, zdolny, piękny, inteligentny i arogancki Lord Sithów. Ciekawa byłaby wówczas scena, jakby chciał uwieść Rey xD.

Przy TFA byliśmy cały czas karmieni tym, że chcą postawić w znacznie większej części na efekty praktyczne...A dostaliśmy grę komputerową. Jeśli ktoś się drugi raz na to nabierze to nie zazdroszczę...

SW-Yogurt To będzie wielka lalka przecież. Serkis tylko podkłada głos.

Często sie z Lubsokiem nie zgadzam, ale ma racje. Do mnie np. o wiele bardziej przemawiał Palpatine w wersji prequelowej niż już jako Imperator

Jasny gwint, Lubsok, wyjdź... Takiemu nigdy nie dogodzisz xD

Lubsok, Dooku nie jedną dziewice uwiódł do swojego zamczyska na Serenno :D Powstała nawet cała seria Spin-offów o zniesławionym hrabim. xD

Żygam już tymi gwardzistami najwyższego porządku imperialnymi gwardzistami na sterydach.

A dlaczego dla odmiany raz zły nie może być przystojny i z klasą? Taki młody Dooku to by było coś.

Ale że oni tak Serkisa pomalowali? Każdego dnia zdjęciowego, czy tylko do karty?

jak dla mnie porównywanie go do Imperatora jest śmieszne.
To są i będą dwie inne historie.

Ech, on nie ma kobiet uwodzić, tylko być "diabolicznym przywódcą złowrogiego Najwyższego Prządku"! :D

Przydałby się mu kaptur - może poprawiłby on jego wygląd :)

Co tu dużo mówić - facet ma wyjątkowo szpetne ryło. xD

To by pasowało do jego ego. Tak samo jak duża głowa.

Fajny jest ten znak zapytania na czole, a może to S jak Snoke?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.